jaclaw.info

Tajna misja: Dowód siły

Tajne misje > Dowód siły

Kryptonim: Dowód siły

Zleca: Poeta

O honor walczący mój żołnierzu dzielny...

Witaj i pozwól, że się przedstawię. Jestem Korneliusz, poeta. Posiadam bogate zasoby impregnatów, które służą mi jako atrament do moich kolorowych wierszy. Wiem, że dla was żołnierzy, mają one inne, bardziej przyziemne zastosowanie - rozumiem więc co Cię do mnie sprowadza. Na początek jednak musisz udowodnić swoją siłę.

Cel:

Podgrzybek x100

Nagroda:

Sznureczek
100
Niebieska tabletka

»

Tę misję odwiedzono już 1722 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 5 dni temu o 01:22

Komentarze

Marsple Niedziela, 25 stycznia 2015 o 17:01 Z nami od: 18 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 115

To jeden z gatunku grzybów denerwujących (łac. grzybus wkurzatus) - przynajmniej dla graczy bardziej zaawansowanych, a to dlatego, że występuje w towarzystwie innych grzybów, które nie padają od pojedynczego ciosu bez ivana, więc zamiast czasochłonnego przełączania w celu zaoszczędzenia cennej energii, jest on kasowany takim samym ciosem jak inne, mocniejsze grzybki. Daje mało doświadczenia, stąd jego niewielka popularność i całe zamieszanie ze zdenerwowaniem komandosa ;) Oczywiście dla graczy początkujących to grzybek killer, który jest w stanie położyć takiego mało doświadczonego gracza jednym ciosem (tak jak wyżej pisałem, o doświadczonym graczu, który to grzyba kładzie jednym ciosem). W momencie, kiedy do wykonania jest misja z cennym trofeum, to ten mały grzybek staje się rzadko występującym obiektem westchnień.

Batmanek Sobota, 16 stycznia 2016 o 14:26 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Jako mało doświadczony komandos, miałem wiele problemu z tymi osobnikami. Mocni przeciwnicy, najlepiej walczyć z nimi bronią dystansową lub rzucając w nich koktailami mołotowa. Przy rzuceniu jednego ładunku wybuchowego, zadajemy obrażenia wszystkim 5 grzybom znajdującym się na planszy. Oczywiście nie zapominajcie nastawić na tryb defensywny. Dodatkowo, jeśli chcemy wypełnić misję u Poety, będziemy musieli dość często odwiedzać te miejsca, na początku mamy pokonać podgrzybka w ilości 100 szt. Trzeba czekać, aż się odrodzą. Nastawiałem się na kolejną walkę z grzytbami, wracałem tam, a tu już inny komandos wyczyścił plansze :) I znów trzeba czekać na kolejne odrodzenie. I coś faktycznie w tym jest, co pisał Marsple powyżej, gdy mamy np. Podgrzybka zlikwidować w misji, to jak na złość, trafia się ich mniej na planszach. Ha, albo to tylko my jesteśmy niecierpliwi :)

Skomentuj tę misję śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2851 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony