jaclaw.info

Tajna misja: Ktoś mi przeszkadza

Tajne misje > Ktoś mi przeszkadza

Kryptonim: Ktoś mi przeszkadza

Zleca: Krawiec Armatani

Witam uprzejmie.
Proszę mi wybaczyć to skromne pomieszczenie, ale byłem zmuszony się tu przenieść z powodu zbyt wysokiego czynszu. Prowadzę moją działalność tutaj, w podziemiach. Szuję ubrania na zamówienie. Przeszkadzają mi jednak te nieznośne pasożyty. Czy mógłbyś dla mnie się ich pozbyć?

Cel:

Drewniak kukiełka x100

Nagroda:

Sznureczek
1000
Niebieska tabletka
3

»

Tę misję odwiedzono już 1833 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 4 dni temu o 04:00

Komentarze

Marsple Poniedziałek, 19 stycznia 2015 o 22:33 Z nami od: 18 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 115

Ponieważ krawiec posiada niezwykłe drzwi (a dokładnie kratę) z unikalnym zamkiem, to nieczęsto jestem jego gościem. Chyba tylko w trakcie nalotu zdarza mi się wpaść z odwiedzinami. Pogadamy chwilkę, wytłukę nalotowych bossów i lecę dalej. Ponieważ krawiec szyje te swoje ubranka, to biedny potrzebuje spokoju i ciszy, a drewniaki mu przeszkadzają, toteż wysyła przeciw nim komandosów z misjami. Drewniaki są do siebie bardzo podobne i nawet bardzo doświadczeni gracze mają niejaki problem z ich rozróżnieniem. Mylą się ponadto z innymi wrogami - zgnilakami (to zdaje się patrząc na wygląd ich niedalecy krewni o nieco innej karnacji i z innym rodzajem trucizny oraz siły i obrony). Ponadto misja nieco upierdliwa, ponieważ jak już znajdziemy właściwego wroga, to okazuje się, że występuje w niewielkiej ilości i wycieczki trzeba powtarzać w nieskończoność. Nagroda niczego sobie - na jeden łyk ;)

Pisarz Wtorek, 20 stycznia 2015 o 18:50 Z nami od: 20 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 6

Miałem przyjemność tylko raz wejść do pracowni krawca przez przypadek (było otwarte). I zaraz zostałem załatwiony przez gigantycznego grzyba mordercę. Potem znalazłem gdzieś klucz do drzewa ale nie skojarzyłem do jakiego drzewa. Sprzedałem go. Gdybym wiedział, odwiedziłbym starego krawca. W końcu mamy ten sam fach :-)

Skomentuj tę misję śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2851 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony