jaclaw.info

Buduj budynki, komentuj obrazkowo!

Dodano: 19 marca 2015r.

W grze możemy budować od jakiegoś czasu nowe budynki! Są to fabryki izotopów. Jak sama nazwa wskazuje, produkują różne izotopy - dokładnie 6 rodzajów. Wymagania, nie są małe, a z każdym wybudowanym poziomem rosną bardzo szybko. Nie wiadomo do czego dokładnie posłużą izotopy, na razie można zrobić z nich jedynie guziki, jednak możliwe, że będą służyły jeszcze do innych celów. Można wybudować tylko jeden z 6 rodzajów fabryk.

Guziki z aranuJubilerstwo: Guziki z fraduIzotop berkeluIzotop aktynu

Zbuduj najwyższy poziom tego budynku!

Została dodana także mała ciekawostka, pod opisem budynków, które mają uzupełnoine już wszystkie poziomy, pojawił się kosztorys budowy maksymalnego poziomu - przykładem może być Owczarnia lub Dolna rzeka. Dodano także wygodne przechodzenie strzałkami pomiędzy typami budynków.

Komentarze z obrazkami!

Na sznurkownia.info można dodawać screeny i obrazki w komentarzach! W panelu, po zalogowaniu pojawiła się zakładka "Galeria". Możemy umieszczać tam obrazki "jpg" i "png". Następnie w bardzo prosty sposób wstawimy je do swojego komentarza. Mile widziane będą screeny z nalotów, ciekawe spostrzeżenia. Można zrobić pamiątkowe zdjęcie ze spotkania z innym Komandosem oraz sfotografować zawaartość swojego domku, plecaka czy skrzynki pocztowej :)

Komentarze zawierające screeny z gry będą bardziej atrakcyjne podczas oceny - czyli po prostu mogą zarobić ciut więcej groszaków. A, najważniejsze - wstawianie obrazków. Zostało na koniec, bo to zarazem najłatwiejsza rzecz. Po wejściu w zakładkę "Galeria" wybieramy z dysku naszego screena - dobrze, gdy jest on ładnie wykadrowany. Wysyłamy. Pojawia się nam on w galerii wraz ze specjalnym - unikalnym dla każdego obrazka - tagiem, który należy wkleić w wybranym przez siebie dowolnym miejscu w komentarzu. To wszystko! Tag powinien wyglądać mniejwięcej w taki sposób [img5x7] - czyli zaczynać się i kończyć nawiasem kwadratowym.

Tego newsa czytano już 1418 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 4 dni temu o 15:40

Komentarze

Jaclaw Czwartek, 19 marca 2015 o 02:15 Z nami od: 23 maja 2014, dodanych komentarzy: 161

A to jest komentarz, który zawiera obrazek, a nawet 2. Pierwszy pokazuje gdzie możemy dodawać swoje obrazki, a drugi to małe selfie.

Komandos niestety nie ma komórki z aparatem, ma za to smartfon, jednak też nie robi on zdjęć, dlatego posłużyła mi funkcja print-screen, a dokładniej "narzędzie-wycinanie", które od razu ładnie wykadrowało moją postać.

Wybaczcie dwudniowy zarost, jednak dookoła tyle rzeczy do zrobienia, że na szukanie maszynki czasu tym razem brakło.

Jaclaw Czwartek, 23 kwietnia 2015 o 22:42 Z nami od: 23 maja 2014, dodanych komentarzy: 161

Uwaga! W związku z tym, że stronę odwiedza coraz więcej AKTYWNYCH użytkowników - co bardzo cieszy - wprowadzono drobne ułatwienie w przeglądania komentarzy danej osoby. Dotychczas pod profilem wyświetlało się jedynie 5 ostatnich komentarzy. Teraz, możemy się dokopać do swoich wypowiedzi od samego początku, za sprawą tej właśnie - nowej funkcjonalności!Wystarczy wejść w wybrany profil, kliknąć "Wczytaj więcej" i załadują się nam komentarze dodane wcześniej, i wcześniej, i wcześniej... Aha.. i każdą zajawkę komentarza poprzedza nagłówek, mówiący nam pod czym dany komentarz był napisany. Prawda, że praktyczne? :)

Dawidson Wtorek, 26 maja 2015 o 13:23 Z nami od: 22 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 98

Fajny pomysł z komentarzami obrazkowymi, będzie można łatwiej stwierdzić co autor miał na myśli. Jeśli chodzi o nowe budynki jest to pewna tajemnica, ponieważ nie wydaje się, że jedyne przedmioty, które można stworzyć z tych radioaktywnych substancji to guziczki?

Tranquil Wtorek, 26 maja 2015 o 14:39 Z nami od: 26 maja 2015, dodanych komentarzy: 3

Ciekawe system tych zdjęć ponieważ każdy będzie mógł nawet pochwalić się czymś :D Ja osobiście lubię popatrzyć na kogoś wypasioną wiertare czy buty (bo widzę ile mi do niego brakuje) :D. Najbardziej zapasło mi w pamieci zdjęcie z głównego okno komandosa Eugeniusza :D Patrzyłem parę minut i myślałem jak on to zrobił?! Ile to on ma miejsca w plecaku itp. :D Wręcz podziwiałem go za to ;) Ciekawe ciekawe, oby tak dalej.

Zgroza Wtorek, 30 czerwca 2015 o 15:22 Z nami od: 28 lutego 2015, dodanych komentarzy: 21

A ile ma miejsca w tym plecaku... ??

Fajny pomysł z tymi komentarzami i już nawet knuję, co wkleję ;-)...

Skomentuj ten tekst śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2851 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony