jaclaw.info

Dłuższa przerwa w działaniu sznurkowni

Dodano: 5 września 2016r.

Od dłuższego czasu strona sznurkowni niepokojąco nie wczytuje się. Początkowo wyglądać to mogło na awarię serwera - jakie już w przeszłości występowały - jednak wygląda na to, że nie jest to typowa, krótka przerwa w działaniu portalu.

Tajemnicza sprawa

Co jest przyczyną niedziałania całego portalu? Bo przecież nie tylko komandos padł ale także katalog stron - dosłownie cały portal - nie wiadomo.. Zostają tylko domysły dlaczego sznurkownia nie wraca do dawnej, bądź podobnej formy. Nie ma także żadnego komunikatu ze strony Admina, nikomu także nie udało skontaktować się z nim. Gdyby serwer przestał być opłacalny w utrzymaniu - logicznym byłoby wyłączenie gry komandos, która to pożera lwią część zasobów - i pozostawienie samego katalogu stron, który przecież ma dużą wartość.

Co będzie dalej? - Zobaczymy. Na razie czekamy, bo chyba tylko tyle możemy zrobić. Pozytywnym akcentem jest, że gra Pixelwars została pozytywnie odebrana i obecnie zostało tylko ok 2% wolnej powierzchni. Po zapełnieniu całej planszy będzie najprawdopodobniej kontynuacja, jednakże w zmienionej formie.

Tego newsa czytano już 2432 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 11:43

Komentarze

Pani Filozof Niedziela, 11 września 2016 o 13:10 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Dzień dobry, Komandoski i Komandosi! U nas wciąż słoneczne i ciepłe wrześniowe lato oraz wciąż urlop. Dopiero dzisiaj zauważyłam nowy temat o katalogu i Komandosie. Niestety, to wciąż informacje smutne, a raczej smutny brak informacji, na który wszyscy cierpimy. Cieszę się na kontynuację gry Pixelwars - przynajmniej tutaj możemy spotkać się od czasu do czasu, porozmawiać, pograć i powspominać przygodę z Komandosem.
Pozdrawiam Wszystkich!

Napisał/a: ~MietekWtorek, 13 września 2016 o 12:33

Pewnie admin nie żyje.

Marcink Wtorek, 13 września 2016 o 16:55 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Szkoda szkoda szkoda, niestety czas nie wpływa dobrze na popularność komandosa, za niedługo nawet najwytrwalsi o nim zapomną.. A byłem już tak blisko lodowego plecaka..

Marcink Wtorek, 13 września 2016 o 17:03 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

W ramach desperacji postanowiłem sprzedać swoje wszystkie groszaki, które w chwili obecnej wydają się być bezwartościowe, i zakupiłem za całość nieco pixeli. Nie ukrywam, że wymiana dość lichwiarska, jeden pixel za trzy grosiaki..

Pani Filozof Wtorek, 13 września 2016 o 20:15 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Owszem! Mnie wydawało się, że mam całe mnóstwo gorszaków (nigdy więcej nie miałam), a kiedy je wymieniłam na piksele, to ledwo wystarczyły na złoty puchar. Piksele zeżarły wszystko. Nie żałuję, bo zgadzam się, że im dłużej czekamy na Komandosa, tym gorzej może być on przyjęty po powrocie. Nie obawiałabym się zapomnienia w przypadku osób, które są tu latami (w wypadku młodych Komandosów jak najbardziej), ale raczej tego, że to już nie będzie to samo, że Komandos nie będzie smakował tak dobrze jak kiedyś, zwłaszcza gdyby okazało się, że wszystko jest po staremu, nie ma nowych plansz, nowych potworów, nowych misji, a przede wszystkim znów nie ma nalotów. Jednak takie gdybanie to i tak wyraz mojej nadziei odnośnie do tego co najważniejsze, iż Adminowi nic się złego nie stało, iż to tylko wypadek przy pracy, który może zdarzyć się każdemu.

Banitka Środa, 14 września 2016 o 10:16 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Witajcie :-)
No nie wiem, jakoś ja to czarno widzę pomimo mojego wrodzonego optymizmu a może i podług moich zasad, którymi kieruję się w życiu i obstawiając się w roli Admina stwierdzam że ja nigdy nie zostawiłabym Was bez słowa wyjaśnienia ... więc Admin jest człowiekiem pławiącym się w merytoryźmie i obiektywiźmie i jak najbardziej nie czuł się z nami zżyty nie uwięziły go z nami żadne emocje, ten scenariusz oczywiście o dziwo jest bardzo optymistyczny, bo jeśli naszemu Adminowi zaszwankowało zdrowie to ja bym bardzo tego nie chciała, wolałabym powyższą wersję i mogę tylko gdybać i życzyć w razie W naszemu Adminowi powrotu do zdrowia i dużo pomyślności bo to jest największy i darmowy lek :-)

Pani Filozof Poniedziałek, 19 września 2016 o 17:50 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

I kolejny wrześniowy - słoneczny i ciepły - tydzień, a naszego Komandosa jak nie było, tak nie ma!
Ostatnio rozmyślałam, czy rzeczywiście nikt z Komandosów nie ma kontaktu z Adminem (poza mailem, który z oczywistych powodów nie działa)? Przypomniałam sobie, że kiedyś czytałam na czacie o powiadomieniach telefonicznych (chyba esemesowych) odnośnie do nalotów czy modyfikacji w grze. Nie mogę tego sprawdzić, bo - jak wszyscy wiemy - strona nie działa, a więc nie ma też archiwum czatu. Nie jestem pewna, czy to było w Komandosie czy innej grze, w którą grywam od czasu do czasu, ale taka akcja na pewno miała (gdzieś) miejsce. Ja ostatni raz miałam mailowy kontakt z Adminem, kiedy pytałam, jak zakupić niebieskie sznureczki (to było 6 czerwca). O mały włos, bym je zakupiła, a tu chwila-moment i strona padła.
Zastanawiam się, jak radzą sobie Komandosi, którzy byli w grze codziennie? Na pewno Banicie jest ciężko... Mnie jest smutno, a ostatnio bywałam od wielkiego dzwonu, a co dopiero, kiedy ktoś akurat zbierał na jakiejś cacko czy był blisko kolejnego, wymarzonego poziomu... Pozdrawiam pogodnie!

Banitka Poniedziałek, 19 września 2016 o 19:03 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Witam serdecznie :-)
Nie wiem jak sobie radzą inni Komandosi, może odetchnęli z ulgą, a na pewno ich żony i mężowie :-)
Niektórzy pewnie tu zaglądają z nadzieją że wszystko wróci do normy być może z nowościami, mogę tylko gdybać i opowiedzieć o sobie i Banicie :-)
Banita był bardzo czasowo zaangażowany w tę grę, harował od świtu do nocy i potem siadał jeszcze do Komandosa twierdząc że to uspokaja i pomaga zrelaksować się zmęczonemu ciału i tak pewnie było, wszystko to co lubimy robić wprawia nas dobry nastrój a jeśli duch szczęśliwy to i ciało zdrowieje :-)
Ja praktycznie na Komandosa czasu nie powinnam mieć, jednak robiłam coś realnie szybciej by pograć jednak trochę na sznurkowni i zyskać coś więcej dla Banitki i Banity czyli dawaliśmy z siebie 100% a teraz się nas lekceważy ... tak tak to nie jest nazbyt mocne określenie, tym pokazuje jak mi i innym Komandosom zależy na powrocie do gry ... także " uderzam w stół ... " naciskam przyznacie bardzo delikatnie i kulturalnie co nie ?
:-)

Dawidson Wtorek, 20 września 2016 o 00:53 Z nami od: 22 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 98

Drogie Panie wystarczy uważniej czytać nie tylko co same piszecie, ale też inni komandosi :), nie chce mi się przepisywać znowu co już było zrobione w celu odnalezienia Admina, więc proszę poszukać, pozdrawiam!

Pani Filozof Wtorek, 20 września 2016 o 12:57 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Panie Dawidson, wystarczy czytać ze zrozumieniem, aby zauważyć, że doskonale zdaję sobie sprawę z tego, co tu napisano (o poszukiwaniu Admina) i dlaczego wyrażam wątpliwości...

Banitka Piątek, 23 września 2016 o 17:48 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Oj tam, Dawidsonie ;-)
Lata działań na Komandosie nauczyły mnie pisać jak ja to mówię " z buta ", bo nagrodę za opinię czyli skrybę można było dostać już za 6 linijek - wersów, kiedyś nie wiedziałam co napisać do wtedy opiniowanej strony więc tematycznie wkleiłam dowcip z neta i też dostałam nagrodę, kumasz czaczę ? :-)
Piszę być może powtarzając się bo nie ma odzewu z wywoływanej strony i co z tego że jakieś lakoniczne informacje gdzieś wyżej tkwią kiedy mnie skręca od czekania a ? :-)
Ba, jaki sens jest dokończenia PIKSELWARS jeśli nie odbierze się nagród na Komandosie ? :-(
Pytam się jak tak można mieć Nas tam gdzie światło nie dochodzi jeśli oddaliśmy tej grze nasz czas, ducha i serce ?
Ano można ... jeśli w grę wchodzi władza i kasa ... już kiedyś tak miałam że wirtualna beszczelnie i jak skała zabrała mi moje forum na Frixie ... nie pomogły błagania ... forum znikło na zawsze ...

Dawidson Poniedziałek, 26 września 2016 o 13:48 Z nami od: 22 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 98

Ano chyba że :)
Myślę, że admin nie zniknął celowo, nie ma trakiej opcji, sposobów zmonetyzowania sznurkowni było sporo, musi mieć jakieś poważne problemy, a wszyscy z którymi sie kontaktowałem nabierają wody w usta bo nie mogą zdradzić danych, to zrozumiałe

Napisał/a: ~RobokrkCzwartek, 29 września 2016 o 21:35

Przerwa przerwą - ja chciałem pokazać rodzinie z zagranicy Auschwitz concentration camp tours https://discovercracow.com/tours/auschwitz-birkenau-small-group---guided-tour-/, przygotowywali się długo, bo wpadli na krókto, a trafiłem na dzień, kiedy zamknęli. "Visit Auschwitz while you can", jak to mówią... wracajcie!

Tievee Wtorek, 4 października 2016 o 09:10 Z nami od: 04 października 2016, dodanych komentarzy: 1

Mam nadzieję ze wszystko wróci do normy i Sznurkownia znów zacznie działać, bo kopanie sznurków stało się moim codziennym rytuałem, a pozycjonowanie teraz leży i kwiczy!

Napisał/a: ~WacekCzwartek, 6 października 2016 o 07:36

No i google już wyindeksował katalog.

Dawidson Sobota, 8 października 2016 o 18:52 Z nami od: 22 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 98

niestety, ostatnio byl update google

Depsol Piątek, 4 listopada 2016 o 09:46 Z nami od: 19 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 7

Admin Nas wypchał wszystkich pod K4 (jak to się mawiało w miejscu gdzie się wychowałem :-)

Zgarnął wszystkie kruszce wydobyte przez lata w kopalniach, sprzedał i teraz sączy drinka z parasolką gdzieś na Bahamach myśląc z rozbawieniem o tych wszystkich frajerach, którzy tyrali za Niego w kopalniach.

Myślę, że ktoś powinien się tym zająć bo to mi wygląda na grubszą sprawę. Zwłaszcza, że zgłasza się coraz więcej poszkodowanych.

Pozdrawiam Komandosi i Komandoski ;-)

Dawidson Piątek, 4 listopada 2016 o 13:57 Z nami od: 22 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 98

Fakt miałem sporo niebieskich sznurków :P

Prussak Poniedziałek, 7 listopada 2016 o 15:58 Z nami od: 21 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 7

Witam
Nadszedł czas pożegnań. Na sznurkowni jestem od 2012 roku. Fajnie było, ale się skończyło. Sznurkownia towarzyszyła mi w najtrudniejszych dniach mego życia. Moja obecność na sznurkowni pomagała mi w powrocie do zdrowia, do życia. Spotkałem tu bardzo wielu dobrych i życzliwych ludzi, którzy w potrzebie bardzo chętnie pomagali. Z czasem i zdobywanym doświadczeniem mogłem tym samym odwdzięczyć się innym. Przyjemnie było co rano uruchomić komputer, wejść na sznurkownię, przywitać się i najpierw sprawdzić co zakończyło budować się na moich stronach, a następnie wybrać się do kopalni, zbiorników, fabryk i magazynów by walczyć z wrogami. Brakuje mi tego. Brakuje spotkań z komandosami. Co prawda nie byłem zbyt aktywnym na czacie, ale lubiłem czytać i to mi sprawiało największą przyjemność. Szkoda, że to wszystko tak się skończyło.
Żegnam się z Wami Komandoski i Komandosi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego.
Prussak

Dawidson Środa, 30 listopada 2016 o 20:44 Z nami od: 22 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 98

Szkoda, sznurkownia strasznie zabierała czas ale bym się pobawił, poza tym linki znikły

Napisał/a: ~MiecioWtorek, 3 stycznia 2017 o 18:48

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :))

Dawidson Wtorek, 28 lutego 2017 o 13:34 Z nami od: 22 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 98

Admin albo ktoś z jego polecenia odnowił domenę tydzień przed wygaśnięciem!

Jaclaw Czwartek, 9 marca 2017 o 21:20 Z nami od: 23 maja 2014, dodanych komentarzy: 161

Jesteś pewien, że to musiała być ingerencja ze strony Admina?
A może zniknięcie strony było celowe i teraz w cieniu powstaje jakiś sto razy lepszy projekt, który zaskoczy nas niebawem? :)
No bo po co byłaby Adminowi ta domena skoro strona już niemal całkiem poszła w niepamięć?

Napisał/a: ~AbduilPiątek, 10 marca 2017 o 23:33

Co tam u Was ? bo u mnie ok

o co chodziło ze studnią..... o co chodziło ze studnią..... o co chodziło ze studnią.....o co chodziło ze studnią.....o co chodziło ze studnią.....o co chodziło ze studnią.....o co chodziło ze studnią..... ujhahahahahahahahaahh o co chodziło ze studnią.....o co chodziło ze studnią.....

Napisał/a: ~AbduilPiątek, 17 marca 2017 o 20:04

Pan Admin pracował ponoć nad potworem który pokona Konfilke !!!
Bestia była tak silna i sprytna że zaczęła zjadać pliki .... nic nie pomogło nawet to że grafik jej nie narysował..... zaczęła pytać kiedy?? kiedy?? czego nie przyzwyczajony Admin nie wytzymał

Dawidson Sobota, 18 marca 2017 o 14:39 Z nami od: 22 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 98

tak naprawde Abduil jest Adminem i nas w konia robi :D Abduil jestes jedynym, który potrafiłby trafić do Admina, kiedyś miałeś sie nawet z nim spotkać, a teraz nawet nie masz jego nr tel?

smierdzi na kilometr xD

Napisał/a: ~AbduilWtorek, 21 marca 2017 o 16:56

W sumie mial sie ze mna spotkac i zrezygnowal.... czyli ja nim jestem ??? wszystko by sie zgadzalo - ale czemu nie wiem jak rozwiazac zagadke studni ??!!

Marwar Niedziela, 26 marca 2017 o 17:28 Z nami od: 30 maja 2014, dodanych komentarzy: 16

Daw wróżysz jakiś powrót sznurkowni do życia skoro domena jednak nie przepadła ?

Napisał/a: ~KonfilkaŚroda, 5 lipca 2017 o 20:45

O, nie wiedziałam, że Admin padł tworząc mającego przynajmnej dorównać mi potwora i nie mogąc takiego stworzyc poddał się? A tak serio....mam nadzieję, że nic Mu nie jest i jest zdrow i cały. Serdeczności Adminie, gdziekolwiek jesteś...

Napisał/a: ~AbduilPiątek, 7 lipca 2017 o 20:18

Admin, stał na polance gdy wsysło .......

Napisał/a: ~AbduilNiedziela, 9 lipca 2017 o 19:59

do Konfilka : wiem co się stało, domyslilem sie, pozbyli sie nas, jest sekretny serwer dla wszystkich, tylko nie dla nas, pozbyli się nas !!!!!!!!!

Dawidson Poniedziałek, 17 lipca 2017 o 22:27 Z nami od: 22 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 98

tere fere :D

Skomentuj ten tekst śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony