jaclaw.info

Nowy rok, nowa sznurkownia!

Dodano: 12 stycznia 2018r.

Sznurkownia.info po dłuższej przerwie wraca do aktywności! Fanpage gry komandos nie jest już rozwijany ponieważ sama gra nie działa. W to miejsce (a właściwie obok, ponieważ ze strony nic nie zniknie) powstaje katalog stron. Kto jeszcze pamięta stronę sznurkownia.pl ten dostrzeże, że ikonki jak i struktura kategorii głównych jest taka sama jak w oryginalnym katalogu. Ten na sznurkownia.info jest jednak uproszczony. Nie ma podkategorii.

Startuje katalog stron!

Tak, sznurkownia.info będzie teraz miejscem, w którym można zarówno dodać swoją stronę jak i podnieść jej pozycję wewnątrz katalogu. Dodawać strony może każdy i jest to darmowe. Wymagane jest jednak podanie linka zwrotnego do sznurkownia.info (może to być dowolnego zakątka Internetu). Każdy kto ma tutaj konto może zbierać groszaki, które to przekazane danej stronie podnosza jej pozycję w rankingu. To proste! Jak zdobywać groszaki? Wystarczy zostawić kmentarz w dowolnej części serwisu, np. pod swoją lub jakąkolwiek inną stroną.

Każda strona może otrzymać groszaki - im ma ich więcej tym wyżej jest pokazywana. Warto zatem zadbać o to by miała ich dużo. Już teraz dodaj swoje srtony i zbieraj groszaki!

Groszak

Uwaga - Bonus na początek!

Każdy kto doda stronę i skomentuje ten wpis do niedzieli (14.01) będąc zalogowanym otrzyma 30 gorszaków na swoje konto! Do środy (17.01) 20 groszaków, a do następnej niedzieli (21.01) dziesięć. Spiesz się! Monety te można później przeznaczyć na reklamę swojej strony!

Aby otrzymać nagrodę wystarczy, że dodasz stronę i skomentujesz tego newsa podając jej tytuł. Zgarniesz także dodatkowo nagrodę za dodanie komentarza ;) Do dzieła!

Tego newsa czytano już 82 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce dzisiaj o 07:33

Komentarze

Netdark Sobota, 13 stycznia 2018 o 09:12 Z nami od: 14 grudnia 2015, dodanych komentarzy: 8

Wygląda na to, że jestem pierwszy :) Wczoraj tutaj zajrzałem i patrzę coś się dzieje. Co prawda Komandos nie wrócił, ale pomysł z katalogiem stron bardzo dobry - szkoda by było, aby i ta strona miała zniknąć więc kierunek właściwy. Jacław życzę powodzenia w rozwijaniu katalogu i pozdrawiam wszystkich byłych komandosów ;)

Skomentuj ten tekst śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 13 stycznia 2018 o 10:14
Husky10: Strona stworzona do rezerwacji i8 zapewnienia sobie.. »

Sobota, 13 stycznia 2018 o 09:12
Netdark: Wygląda na to, że jestem pierwszy :) Wczoraj.. »

Wtorek, 2 stycznia 2018 o 03:28
Pani Filozof: Tyle lat minęło, a ja wciąż zaglądam..... »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2018 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2219 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony