jaclaw.info

Zdobądź challenge w PixelWars!

Dodano: 20 stycznia 2016r.

Gra PixelWars od tygodnia jest już aktywna. Przez ten czas wykupione zostało już ponad 700 Pixseli! Aby nieco urozmaicić grę, wprowadzamy do niej challenge. Są to wyzwania do osiągnięcia. Coś podobnego, jak trofea w komandosie z tą różnicą, że za ich zdobycie przyznawane są tutaj nagrody.

Na czym one polegają?

Aktualnie jest 6 challengów. Możemy łatwo podzielić je na 2 typy - zajmowanie terenu oraz przejmowanie terenu. W każdym z nich zdobyć możemy trofeum brązowe, srebrne i złote, w zależności od tego ile terenu zajmiemy lub przejmiemy. Zajmowanie polega na tym, by w danym momencie posiadać określoną w challengu liczbę poikseli. Challenge z grupy "przejmowanie" zdobędziemy zaś wtedy, gdy odkupimy pixel od innych graczy określoną ilość razy.

Nagrody gwarantowane!

Oprócz nagród, które wygrać można po prostu grając w PixelWars, przewidziano także nagrody za zdobycie challengów.

Za zdobycie brązu: 50x Groszak

Za zdobycie srebra: 100x Żółta tabletka

Za zdobycie złota: 100x Surikeny testowe oraz 30x Niebieski sznureczek

Uwaga, kto pierwszy zdobędzie 2x złoto, otrzymuje także 1x Sakiewka strażacka

Można już kupować Pixele

Wchodząc w zakładkę "Kasa" po zalogowaniu możemy tam kupić Pixele za Groszaki.

Tego newsa czytano już 2211 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce wczoraj o 12:47

Komentarze

Banitka Czwartek, 28 stycznia 2016 o 14:39 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

To chyba pierwszy konkurs od ćwierćwiecza, w którym biorę udział naprawdę odnosząc się do faktu zaistnienia ostatniego w którym nie brałam nawet udziału, otóż leżałam chora w łóżku gdy nagle dzwonek do drzwi i okazało się, że listonosz przyniósł dla mnie w dużej szarej kopercie nagrodę za udział w konkursie wtedy istniejącego " Świerszczyka " do tej pory nie mogę pojąć co się stało, ja nigdy nie brałam w tym udziału, to znaczy zbierałam te dziecinne gazetki i czytałam je ale nic nie wysyłałam, dlatego to takie dziwne i magiczne, jakaż to " Niewidzialna Ręka " się do tego przysłużyła, nagrodą była książka pt: " Bari, syn szarej wilczycy " mam tę książkę do dziś ... i jak teraz o tym piszę to mam gęsią skórkę na samo wspomnienie tego zdarzenia ... :-)
Wracając do tematu ... nagrody są bardzo fajne i spokojna rywalizacja tak jak lubię, mam nadzieję że nikt przeze mnie nie musiał przyśpieszyć ? ;-)

Opaski Sobota, 30 stycznia 2016 o 15:31 Z nami od: 18 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 41

Heh, właśnie zdobyłem brąz. Ależ frajda!!! Jacławie, gratuluję pomysłu na PikselWars oraz tych osiągnięć. Nagroda za złoto niezmiernie inspirująca. Już nie mogę się doczekać jej odebrania. :D
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z odkupieniem pixela od innych graczy. Może ktoś to dokładniej wyjaśnić? Czy ten gracz, od którego odkupujemy pixele dostaje coś z tego tytułu? Jak to się odbywa? Może czegoś nie doczytałem. Proszę o wskazówkę jeśli ktoś już to ogarnął. Z góry dziękuję i życzę miłej zabawy. :)

Jaclaw Sobota, 30 stycznia 2016 o 16:05 Z nami od: 23 maja 2014, dodanych komentarzy: 161

Cieszę się, że się podoba! :) Jeśli chodzi o odkupienie/przejęcie, to jest to nic innego jak wykupienie jego terytorium. Dotyczy tego 2ga grupa challengów "przejmij teren" - i polega to własnie na zajmowaniu terenów już wykupionych. Warto pamiętać, że zakup każdego piksela podnosi jego cenę dwukrotnie. Teraz już wiesz jak to działa?

Batmanek Niedziela, 31 stycznia 2016 o 23:38 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Dziś właśnie zdobyłem ostatni challenge w Pikselwars. Ostatni challenge polegał na przejęciu 300 obcych pikseli i mam nadzięję Banitko, że się nie obraziłaś, bo najwięcej przejąłem od Ciebie. Na początku proporcjonalnie do posiadanych pikseli, przejmowałem od każdego po kilka a od Ciebie, jako drugiej po mnie zabierałem najwięcej. Ale tak naprawdę tu się nie traci, bo z tego co zauważyłem, to jeśli się przejmie od kogoś piksele odejmowało z ogólnej liczby obecnie posiadanych pikseli ale nie odejmowało od ogólnej liczby zajętych pikseli. Co nie powodowało wydłużenia czasu zajmowania pikseli. Mając wszystkie challenge cieszę się przede wszystkim z plecaka 22 miejsca i sakiewki strażackiej, którą otrzymam za zdobycie 2 x złoto jako pierwszy. Nie było lekko, trochę się trzeba było opisać. Jednym może się przydadzą niektóre informacje w komentarzach a innym nie. Ale mam nadzieję, że część skorzysta. Ogólnie, gra/pomysł jest dobry, szkoda tylko, że tak niewielu graczy bierze aktywny udział. Ale to chyba przez brak czasu, który wszystkim dokucza. Tu nie da się ustawić automatu do pisania komentarzy. Choć może się mylę. Wszystko w tej chwili jest możliwe.

Jaclaw Niedziela, 31 stycznia 2016 o 23:55 Z nami od: 23 maja 2014, dodanych komentarzy: 161

Na początek wielkie gratulacje, Batmanek! Szczerze mówiąc nie sądziłem, że po 3ch tygodniach od startu zajęte będzie już blisko połowa powierzchni. Jeśli chodzi o pisanie komentarzy to sądzę, że robot nigdy nie zastąpi człowieka, a na pewno nie będzie to taki poziom i wartość komentarzy jak te autorstwa żywego gracza. Wciąż czekam na Admina jeśli chodzi o niebieskie sznureczki, wszystkie nagrody mam zapisane i odznaczam po wysyłce, wiec wszystkie z pewnością dotrą do zwycięzców. (Jeśli nie masz nic przeciwko, wyślę hurtem po otrzymaniu sznurkó od Amina).

Cóż, trzeba myśleć więc o rozwoju pixelwars, chociaż to prosta gra to jednak jakieś pomysły chodzą mi po głowie odnośnie nowych terenów. Tym czasem zachęcam do kontynuacji i zdobycia wszystkich pozostałych nagród i jeszcze raz gratulacje za ekspresowe moim zdanie zdobycie challengów. Nie sądziłem, że pójdzie to tak sprawnie, chyba pora pomyśleć nad innymi.

Banitka Poniedziałek, 1 lutego 2016 o 00:05 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

:-D
Mi daleko od tego rodzaju emocji, obraz, zazdrości i takie tam bzdety, nie muszę być najlepsza, choć mogłabym, już i tak wielki sukces tu zawdzięczam wolnemu urlopowi, bo gdybym chodziła do pracy to mój udział w tej grze byłby połowiczny :-)
Cieszę się bardzo ze zdobytych nagród :-)

Pani Filozof Wtorek, 1 marca 2016 o 18:42 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

A ja wygrałam 3 kamienie (szafiry) i nie mam już pikseli, żeby szukać kolejnych nagród.

Banitka Wtorek, 1 marca 2016 o 20:39 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Brawo, kamyżki są spoko :-)
To trzeba komentować, komentować i jeszcze raz komentować a pikselki znów się uskłada i kolejne szansy na cenne nagrody :-)

Pani Filozof Środa, 2 marca 2016 o 18:59 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Dziękuję.
Czy aby przejąć teren, muszę umówić się z graczem, od którego chcę zdobyć piksel? Czy pod pikselem gracza może znaleźć się nagroda, chociaż zakupiony przezeń piksel tego nie pokazuje?

Jaclaw Środa, 2 marca 2016 o 21:22 Z nami od: 23 maja 2014, dodanych komentarzy: 161

Tereny można zajmować dowolnie. Pod pikselem gracza nie ma szans na trafienie nagrody, ponieważ gdyby on ją trafił to byłoby już oznaczenie. co nie znaczy, że takiego piksela też nie można zając. Każdy zakup podnosi wartość danego pola o 2x. Warto zajmować inne tereny ze względu na challenge.

Pani Filozof Czwartek, 3 marca 2016 o 15:12 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Dziękuję za wyjaśnienie. Pytałam z powodu nagrody i z powodu graczy: czy nie gniewają się, kiedy zajmuje się ich teren? Czy kiedy przejmę piksel innego gracza, to jego on przeniesiony do mojego licznika i znika z licznika innego gracza, czy po prostu do mojego jest dodany, a i na liczniku innego gracza zostaje (bo jednak kiedyś go zdobył)? Jestem już na TOP - mam dwie nagrody, miałam wiele szczęścia!

Banitka Czwartek, 3 marca 2016 o 20:37 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Ja tam się wcale a wcale nie gniewam, rozumiem zasady i nie ma we mnie ani cienia irytacji gdy ktoś przejmie moje poletko, gra zawsze była ciekawsza i intrygująca gdy okazało się że ktoś nam " przeszkadza" i to się odnosi do każdego rodzaju gry w jakiej miałam przyjemność uczestniczyć, nawet realna gra wstępna zyskuje na przeszkadzaniu, co nie ? ;-D
A jeśli chodzi o to czy gracz traci pole gdy ktoś go przejmie to przyznam się że nie mam o tym pojęcia bo nie monitorowałam tego dokładnie, ilość przejętych terenów jest znikoma u mnie, zajmowałam tylko wtedy gdy nie miałam innej możliwości przejścia w dalsze miejsca, na których w moim mniemaniu mogły znajdować się nagrody :-)
Gratulacje dla Pani Filozof i życzę zdobycia więcej nagród :-)

Jaclaw Piątek, 4 marca 2016 o 00:34 Z nami od: 23 maja 2014, dodanych komentarzy: 161

Może się i gniewają, ja też się nie cieszę jak ktoś grając w Chińczyka zbije moje pionki ale cóż - takie są zasady gry i każdy im podlega tak samo.

Jeśli mowa o challengach, to te z grupy "Zajmij teren" zdobywamy, gdy w danym momencie będziemy posiadać określoną ilość pikseli. Te z grupy "Przejmij teren" osiągniemy, gdy w dowolnym czasie przejmiemy X pixeli. Możemy dziś zająć 10, jutro je stracić i przejąc inne 10 - mimo to na koncie mamy ich 20, a tym samym zdobywamy brąz!

Jeśli chodzi zaś o tablice (top5) to tutaj sprawa dzieje się w czasie rzeczywistym, czyli ile na DANY MOMENT posiadamy terytoriów lub przejętych pikseli od innych graczy.

Zdobyte challenge nie są odbierane gdy ktoś zajmie nasz teren po ich zdobyciu.

Pani Filozof Piątek, 4 marca 2016 o 13:30 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Dziękuję za odpowiedź, teraz rozumiem - bardzo dobre rozwiązanie! Och, właśnie zajrzałam na mój profil i mam odznaczenie za challenege oraz informację o zdobytych nagrodach - jak fajnie (dopiero to zauważyłam)!
A co będzie, jeśli cała plansza będzie wypełniona pikselami Komandosów? Wtedy nastąpi koniec gry i wytypowany zostanie zwycięzca (jest jakaś specjalna nagroda?), czy (oraz) pojawi się nowa plansza?

Banitka Piątek, 4 marca 2016 o 21:45 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

O tak, ja chcę więcej ! :-)
Zawsze mogę tu wpaść dla urozmaicenia i odpoczynku od monotonnego klikania w szkodniki różnej maści, także jestem za kontynuowaniem tego rodzaju gry :-)

Jaclaw Sobota, 5 marca 2016 o 14:35 Z nami od: 23 maja 2014, dodanych komentarzy: 161

Hm, tylko na jakiej podstawie miałby zostać wytypowany zwycięzca? Kto ma najwięcej pikseli, kto przejął ich najwięcej czy może kto wygrał najwięcej nagród?

Mały pomysł na kolejną edycję, bardziej rozbudowaną i ciekawą już jest. Mapa będzie zawierać więcej elementów, przeszkód, będzie kilka celów do osiągnięcia no i oczywiście nagrody.

Możliwe, że ilość zajętej powierzchni w pierwszej edycji gry będzie wpływać na coś w edycji drugiej.

Pani Filozof Sobota, 5 marca 2016 o 15:48 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Zastanawiam się tylko, jak będziemy zdobyć kolejne groszaki i piksele do nowej gry, na którą również czekam, jeśli już wszystko skomentujemy? (]-:

Jaclaw Niedziela, 6 marca 2016 o 12:19 Z nami od: 23 maja 2014, dodanych komentarzy: 161

Z tego co obserwuję komentowanie, to fakt skomentowania czegoś rok temu nie przekreśla możliwości ponownego komentowania, a wręcz daje możliwość odniesienia się do sytuacji z dawnych lat. Porównania punktów widzenia, tego jak kiedyś opisywaliśmy np. danego wroga, jak trudno nam z nim szło, a jak ma to miejsce obecnie. Ponadto liczę, że powstaną w grze nowe rzeczy z czasem i po prostu powiększy się pole do rozwinięcia tej strony o te rzeczy. Jeśli nie, zawsze można będzie też postarać się o budynek "kopalnia groszaków" ... :D

Banitka Niedziela, 6 marca 2016 o 12:31 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

:-D
O tak, ja przyjęłam już taka taktykę, że co w danej chwili mnie spotyka to zaraz opisuję, ale pewnie nie wszystko jeszcze w encyklopedii skomentowałam, także, czy jest na miejscu pisanie wielu komentarzy odnośnie jednego itemu tak jednogłośnie stwierdzam że jest na miejscu, nasze wrażenia podlegają w każdej chwili innym nieoczekiwanym wręcz zdarzeniom :-)

Jaclaw Wtorek, 19 kwietnia 2016 o 21:30 Z nami od: 23 maja 2014, dodanych komentarzy: 161

Wszystkie oczekujące na wysłanie nagrody z pixelwars zostaną wysłane w ten weekend :) za opóznienia w dostawie przepraszamy ;)

Marcink Środa, 4 maja 2016 o 08:18 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Przydałaby się informacja ile jeszcze zostało nagród ukrytych pod pixelami, bo rozumiem, że obecnie wyświetlana lista nagród to cała pula dostępna od początku, obecnie już zapewne mocno uszczuplona? :) I pytanie dwa - gra się kiedyś kończy? Np. po zapełnieniu planszy albo wyczyszczeniu wszystkich nagród?

Jaclaw Niedziela, 8 maja 2016 o 14:28 Z nami od: 23 maja 2014, dodanych komentarzy: 161

Hm, jak łatwo się domyślić, ilość nagród, które zostały do odkrycia jest poniekąd proporcjonalna do niezajętej przestrzeni. Na ten moment wolne tereny to ok 21% czyli już nie tak wiele. Oczywiście, że gra nie musi kończyć się z momentem wykupienia ostatniego piksela. Każdy może zdobyć challenge i otrzymać za to nagrody mimo tego, że plansza jest zapełniona w 100%. Byłoby wspaniale, gdyby komandos był rozwijany, rosłaby wtedy sznurkownia.info. Niestety chyba na to się nie zanosi, więc będziemy kombinować mimo to...

Marcink Poniedziałek, 9 maja 2016 o 10:52 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Miejmy nadzieję, że Admin w wolnej chwili przypomni sobie o projekcie i pouzupełnia kilka rozpoczętych pomysłów, chociażby wiatrak.. Chociaż z autopsji wiem, że jak się rozgrzebie jakiś projekt w php a później na dłużej od niego odstąpi to ciężko się później połapać co do czego służyło i co się miało na myśli.. ale chyba całkiem o nas nie zapomniał bo przecież całkiem niedawno pojawił się nowy boss.. Aczkolwiek nalotów brak więc i z niego niewielki pożytek, przydałoby się więcej lokalizacji. Bo faktycznie ja już skomentowałem sporą część tego co jest na sznurkowni, szkoda że na początku nie było pixelwars, byłbym potentatem :P

Pani Filozof Czwartek, 9 czerwca 2016 o 12:42 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Ostatnio zajęłam wiele pikseli i nie trafiłam ani jednej nagrody, więc rzeczywiście zostało ich już niewiele. Czy mimo że "Każdy może zdobyć challenge i otrzymać za to nagrody mimo tego, że plansza jest zapełniona w 100%." po zdobyciu wszystkich nagród, plansza pojawi się na nowo, z nowymi nagrodami?

Bardzo smutno, że nie zanosi się na rozwój Komandosa. Chętnie skomentowałabym nowe lokalizacje i nowe zadania.

Banitka Niedziela, 9 października 2016 o 14:19 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Witajcie :-)

Jacławie gdzieś przepadł ? Czy gra PIKSELWARS JEST UKOŃCZONA ?
Nie widać już wolnych pól, jedyne co to można przejąć tereny ale czy to ma sens ?
Czekam na informacje :-)
Pozdrawiam Wszystkich :-)
Jeśli chodzi o Komandosa to moja nadzieja na jego powrót osiągnęła 80 %
:-D

Skomentuj ten tekst śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2822 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony