jaclaw.info

Kamieniak Mim

Lista wrogów > Bossowie > Kamieniak Mim

Oryginalne rozmiary Kamieniaka Mim przed i po starciu z dzielnym komandosem:

Kamieniak Mim, żywy     ..i nieżywy


Kamieniak Mim jest stosunkowo słaby ale występuje w przyrodzie zazwyczaj we trójkę. Z tego względu czasami słabsi komandosi zostają zaskoczeni przez ten tercet i na pomoc spieszą im mocniejsi. Po pokonaniu Mimów możesz spodziewać się, że wypadnie najsłabszy młotek na sznurkowni stworzony do ćwiczeń.

Znaki szczególne:

  • Ma 5000 życia
  • Daje 3000 doświadczenia

Kryje się w:

  • Kopalnia sznureczków Twoface

Te lepsze itemy wypadające z Kamieniaka Mim:

Młotek dla dzieci

«

»

Stronę z tym bossem odwiedzono już 1478 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 01:26

Komentarze

Marsple Poniedziałek, 19 stycznia 2015 o 19:41 Z nami od: 18 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 115

Pamiętam jak mimy były jednymi z bardziej poszukiwanych zdobyczy - a ponieważ stoją tylko w jednej kopalni, to była do nich kolejka i często wybuchały awantury - jak to na sznurkowni. Rzadkie to były chwile, kiedy stały w komplecie (czyli trzy sztuki), częściej można było trafić na jednego, który się akurat odrodził. Dawały chyba całkiem sporo niebieskich tabsów - przynajmniej jak na tamte czasy :)

Pani Filozof Poniedziałek, 19 stycznia 2015 o 22:19 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Co tu wiele pisać - postać Kamieniaka Mima jest przesłodka. Lubię go bić, choć trudno na niego (i jego dwóch braci) trafić; najczęściej ktoś sprząta je przede mną. Mimy dają niezłe doświadczenie dla początkujących graczy, choć smakowitości za wiele z nich nie wypada.

Rafalx Poniedziałek, 26 stycznia 2015 o 05:22 Z nami od: 13 lipca 2014, dodanych komentarzy: 35

Mam słabość do tego bosa. Nieraz loguję się tylko po to aby się z tylko z nimi rozprawić. Co oczywiście nie jest wielką sztuką, dla żadnego komandosa który jadł chleb z niejednego pieca. Nie chwaląc się ubiłem już 449 Kamieniaków Mimów. Ale właściwie dlaczego ich (nie)lubię?
Prawdopodobnie dlatego że daleko do nich nie trzeba iść. Są tylko dwa rzuty beretem i jeden raz wpisanie kodów od polanki. Kończę bo nie mam butów, ni onucy i trochę ciągnie w korzonki!

Marcink Sobota, 28 lutego 2015 o 10:34 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Ostatni z bossów w kopalniach sznureczków. Trafiłem od razu na trio, o dziwo znajdowali się oni dość płytko bo już na siódmym poziomie wspomnianej kopalni. Ze względu na trójkę była to nieco bardziej wymagająca walka niż z dwoma poprzednimi kopalnianymi bossami, jednak nie można nazwać tej walki zbyt trudną. Przydał się Wkręt Ivana, który bił trzech na raz. Jak nietrudno się domyślić fanty nie były zbyt powalające, aczkolwiek gdybym odwiedził go kiedyś, na niższym poziomie komandosa, to pewnie byłbym zadowolony.

Banitka Środa, 27 stycznia 2016 o 01:08 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Uwielbiam te Mimy i mam już ich na koncie 153, od pewnego czasu gdy musiałam iść dalej nie odwiedzałam ich wcale, ale teraz gdy jak zwykle potrzebuję saletry do produkcji prochów każdego rodzaju kamienia to gdy tylko jestem w pobliżu polanki, wpadam do Mimów i biję ich pojedyńczo, czy warto czy nie, ja sentyment mam na nie :-)
Nie wiem czego to efekt, czy ich wygląd, a może to że jest ich trzech, zawsze mam chęć tam wejść :-)
Bardzo kontrowersyjny item z nich wypadający czyli młotek dla dzieci, jedyny taki młodociany element na Sznurkowni chyba :-)

Batmanek Czwartek, 28 stycznia 2016 o 00:57 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Jakie było moje zaskoczenie, gdy stawiałem pierwsze kroki w kopalniach i natknąłem się na te trzy kamienne bryły. Dziwne, wielkie, nieme 3 zawalidrogi. Jakoś tak wcześniej nie zwróciłem uwagi na tablicę (poziom wcześniej) z napisem UWAGA. Chyba później znalazłem się na polance. Wstyd się przyznać. Ale później już było o wiele łatwiej. I co dziwne, po tak długim graniu, ja również lubię do nich wracać. Tylko w tej chwili wystarczą sekundy i ich nie ma, a fanty zawsze się przydadzą. Młotków nie ruszam, chyba że się zaplączą do plecaka. Wtedy sprzeda. Jak już to zbieram niebieskie tabletki, które zazwyczaj z siebie wykrztuszą.

Bart66 Wtorek, 16 lutego 2016 o 18:19 Z nami od: 12 lutego 2016, dodanych komentarzy: 17

Ten boss w pojedynkę może jest słaby ale w trójkę robi całkiem niezłe zamieszanie przy słabych graczy.

Skomentuj tego bossa śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2821 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony