jaclaw.info

Artykuły i porady o grze i katalogu

Dodatki, boty i inne ułatwienia
16

Dodano: 19 czerwca 2015

Cel gry Od jakiegoś czasu przewija się temat upraszczania sobie gry. Zależnie od strategii i oczekiwań od Komandosa, każdy z graczy ma nieco inny styl rozgrywki. Komandosi często skupiają się na różnych rzeczach, jedni za cel stawiają..

Parametry szykymyky i inne cz. 2 (Szk, Mk, Pp, Ab, Dd, (I), (D))
5

Dodano: 26 maja 2015

Szk, Mk, Pp, Ab i Dd Dlaczego przedmioty mają czasami niebieską lub zieloną poświatę? To za sprawą właśnie powyższych parametrów. Gdy występuje jakikolwiek z nich - przedmiot będzie świecił na zielono, a gdy do tego jakiś będzie..

Parametry szykymyky i inne cz. 1 (Atk, Def, Tar, Hp, En)
4

Dodano: 26 maja 2015

W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje o parametrach przedmiotów, potocznie nazywanych szykymyky, a także informacje o dodatkach jakie można zastosować na różnych przedmiotach. Będzie tu opis wszystkich parametrów, jakie pokazują..

Jak zacząć grę w komandosa?
16

Dodano: 2 grudnia 2011

Jeżeli jesteś już zalogowany, od zostania komandosem dzielą Cię 2 kliknięcia. Wejdź do zakłądki Komandos z Twojego panelu lub kliknij w menu po lewej "Mój komandos". W obu przypadkach powinno pojawić się to co jest pod tym adresem:..

Ranking
2

Dodano: 2 grudnia 2011

W całym katalogu strony wyświetlne są od najwyższego rankingu do najniższego. Warto więc zadbać o dobrą lokatę. Ustalanie rankingu Jak osiągnąć jak największą lokatę w rankingu? Trzeba mieć dużo sznureczków, oraz złotych..

Zdobywanie sznurków
5

Dodano: 2 grudnia 2011

Zdobywać sznurki i inne surowce można na wiele sposobów Za pomocą budynków Każdy Użytkownik dodając stronę do katalogu oraz przypisując ją do swojego konta zyskuje niepowtarzalną możliwość budowania różnorakich budynków, na..

Jak działa katalog?
55

Dodano: 2 grudnia 2011

Jak napisano na stronie tytułowej - Sznurkownia to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany katalog stron na świecie. Jakby tego było mało zawiera w sobie również niepowtarzalną grę Komandos, która wciągnie niejednego Internautę i na długie..

Chat
4

Dodano: 2 grudnia 2011

Chat jest miejscem spotkań i dyskusji całej sznurkowej społeczności. Jeżeli jesteś pierwszy raz, przywitaj się, a na pewno Ci się spodoba :) Troszkę o chacie Klimat jaki tu panuje jest niepowtarzalny, a to wszystko przez zasadę..

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2850 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony