jaclaw.info

Król kamieniaków

Lista wrogów > Bossowie > Król kamieniaków

Oryginalne rozmiary Króla Kamieniaków przed i po starciu z dzielnym komandosem:

Król kamieniaków, żywy     ..i nieżywy

Znaki szczególne:

  • Ma 9000 życia
  • Daje 4000 doświadczenia

Kryje się w:

  • Kopalnia sznureczków Kosi

Te lepsze itemy wypadające z Króla Kamieniaków:

Wkrętarka widelcowa

«

»

Stronę z tym bossem odwiedzono już 1208 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 01:27

Komentarze

Marcink Niedziela, 1 marca 2015 o 08:31 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Król kamieniaków znajduje się na 13 poziomie kopalni sznureczków Kosi. Nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem, aczkolwiek odnoszę wrażenie że najmocniejszym ze wszystkich dostępnych w kopalniach. Król używa trucizny, co może nieco osłabiać komandosa. Jeśli ktoś jest się w stanie przebić przez kostki rezydujące poziom wyżej to raczej nie powinien mieć probemu z pozbawieniem punktów Króla Kamieniaków. Osobiście nie otrzymałem od niego niczego wartościowego, nawet produkty spożywcze były w bardzo małych ilościach.

Banitka Środa, 27 stycznia 2016 o 14:52 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Tego Króla ubiłam tylko 3 razy, przyznam się, że byłam w kopalni Kosi rzadko, jakoś mi nie po drodze było, w sensie takim że wolałam wpadać w kopalnie rotacyjne gdzie miałam pewność pełnej ilości wrogów i pewność że wpisanie kodu nie pójdzie na marne, szybkość i czas są dla mnie bardzo istotne .
Kiedyś przebicie się przez kostki blokujące drogę do Króla Kamieniaków i innych bossów w kopalniach było dla mnie niezwykle trudne i kilka razy musiałam doprowadzić Banitę by siebie wybawić z kłopotu, ale teraz te kostki jak i sam Król to dla mnie bułka z masłem, ale bywam w kopalniach już tylko dla odprężenia i czasem z potrzeby zdobycia saletry, której potrzebuję do produkcji prochu, a pokrzywa tam się znajdująca nie jest już dla mnie tak zachwycająca bo korzyść dla zdobycia nowego poziomu biologii jest znikoma, ale wiadomo, jak już tam jestem to zbieram, nigdy nie wiadomo co kiedy się przyda, tym bardziej że niektóre misje zaskakują mnie swą potrzebą, wygórowania są czasem nieadekwatne do mojej wielkości i doświadczenia, to takie nieoczekiwane ale każdemu przydaje się taka chwilka ulgi, gdy nie musisz nic zbierać a możesz po to wręcz ot tak sięgnąć po zapasy w magazynie, to komfortowe .
Król Kamieniaków trochę pokracznie wygląda, ale pewnie już stary jest, cały w bliznach, jak w puzzlach a żółta wielka korona nadaje mu świetności, to tyle ;-)

Pani Filozof Sobota, 5 marca 2016 o 13:27 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Króla kamieniaków biłam częściej niż pozostałych bossów kopalnianych, choć nie tak często jak moje ukochane mimy. Na tę chwilę 27 razy zadałam mu śmiertelny cios, ale nie przypominam sobie, żeby obdarował mnie czymś szczególnym. Zdecydowanie więcej smakołyków mają dla mnie jego kopalniani koledzy - kamieniaki kostki. Warto zauważyć, że ma tylko 9k życia, a daje aż 4k doświadczenia, czyli dwa króle kamieniaków zabite bez najmniejszego problemów dają więcej doświadczenia niż jeden, nużący i wymagający Zenek Kropelka (boss z dachu)...

Skomentuj tego bossa śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2821 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony