jaclaw.info

Książe Kamieniaków

Lista wrogów > Bossowie > Książe Kamieniaków

Oryginalne rozmiary Księcia Kamieniaków przed i po starciu z dzielnym komandosem:

Książe Kamieniaków, żywy     ..i nieżywy

Znaki szczególne:

  • Ma 11000 życia
  • Daje 3000 doświadczenia

Kryje się w:

  • Kopalnia sznureczków Hdwaoo

Te lepsze itemy wypadające z Księcia Kamieniaków:

Wiertarka dentystyczna Wiertarka dentystyczna z celownikiem

«

»

Stronę z tym bossem odwiedzono już 1380 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce wczoraj o 16:49

Komentarze

Marsple Poniedziałek, 19 stycznia 2015 o 22:19 Z nami od: 18 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 115

Przyczyna jednego (co najmniej) z moich licznych padów na polankę. Istota wredna, złośliwa i atakująca słabych graczy (na tamte czasy bardzo mocnych) perfidnie i z niezwykłą precyzją. Jak każdy z pionierskich bossów był obiektem westchnień i kolejek graczy żądnych przygód i nowych broni. Z czasem stał się jedynie reliktem czasów, w których lokalizacja inna niż kopalnia sznureczków była poza wyobrażeniami graczy.

Marcink Sobota, 28 lutego 2015 o 10:12 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Prosto od Wściekłego Sznura pobiegłem do Księcia Kamieniaków. Poszedł nieco trudniej niż poprzednik, ponieważ miał tendencję do rażenia mnie ogniem. Mimo wszystko ta wyprawa również poszła bardzo prosto, nie wymagała żadnych nakładów materiałowych, straciłem jedynie kilkaset punktów energii ze względu na ogień. Nie dostałem żadnych ciekawych prezentów, jedynie towary spożywcze.

Banitka Środa, 27 stycznia 2016 o 00:50 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Wielki uśmiech w stronę komentarza Marspla :-D
I spodobało mi się określenie Marcinka " towary spożywcze " .... jazda :-DDD
Tego Księcia odwiedzałam 8 razy, tak wynika z informacji o pokonanych wrogach, to chyba wszystko wyjaśnia o nim, nie jest on taki rozrywany jeśli chodzi o siłę i dary, którymi obdarza Komandosów i Komandoski stawających z nim oko w oko, ale oczywiście trochę ciekawsze jest to, że każdy boss jest inny, w przeciwnym wypadku wkradłaby się tu gnuśniejąca nuda :-)

Batmanek Czwartek, 28 stycznia 2016 o 09:39 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Wiele czasu upłynęło od moich ostatnich odwiedzin Księcia Kamieniaków. Nie pamiętam już pierwszego spotkania z tym bosem. Jedyne co mi przychodzi do głowy, że spodziewałem się czegos straszniejszego. Że będzie to jakis nie lada boss i walka będzie z nim zażarta. A wydaje mi się, że więcej problemu stwarzają już kamieniaki z ostatnich poziomów, takie jak Kamieniak wędrowny, czuubkowy czy też grzybowy. Szkoda, że tego pomysłu z księciem nie powielono przy inncyh wrogach. Fajnie byłoby gdyby byli inni bosowie, którzy byliby księciami. Mam pewien pomysł, tak jak jest wyscig zwiazany z przebiegnięciem trasy od staru do mety na czas, to w różnych lokalizacjach mogliby być księciowie danych grup wrogów, których trzeba by było pokonać w jak najkrótszym czasie. Byłoby tu wiecej opcji wyboru tras i strategi oraz trochę szczęscia, czy ktos inny przypadkiem nam nie sprzątną jakiegos księcia sprzed nosa :)

Pani Filozof Sobota, 5 marca 2016 o 00:34 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Książę kamieniaków? Ha, dobre sobie! Ten jegomość, boss o godnej politowania urodzie, został przeze mnie ubity raptem 20 razy. Niby średni i wielcy Komandosi nie mają problemów z takimi bossami oraz nie mają z nich za wiele pożytku, ale mimo widać częste wycieczki do bossów kopalnianych. To chyba sentyment, który i mnie się udziela.

Skomentuj tego bossa śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2821 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony