jaclaw.info

Tajna misja: Pali się

Tajne misje > Pali się

Kryptonim: Pali się

Zleca: Szef mechaników

Witam.
Motyla noga - widzę wyraźną poprawę w moich zyskach odkąd kroplaki przestały kraść mi pieniądze. Wytęp ich jeszcze trochę, to moje zyski jeszcze bardziej się zwiększą. Ok?

Cel:

Kroplak ognisty x350

Nagroda:

Sznureczek
900
Woda
900
Niebieska tabletka
9
Impregnat błękitny delta
Impregnat żółty delta
Impregnat biały delta

«

»

Tę misję odwiedzono już 1309 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 14:36

Komentarze

Marsple Poniedziałek, 19 stycznia 2015 o 21:53 Z nami od: 18 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 115

Jedna z fajniejszych misji, ponieważ Kroplak ognisty to posiadający najbardziej odjazdową fryzurę ze wszystkich kroplaków osobnik, który pada od jednego ciosu wiertarką z ivanem. Jej mankamentem może być jedynie fakt, że w jednym zbiorniku, nawet wliczając boczne korytarze i rozgałęzienia każdego z poziomów nie uda się ustrzelić wszystkich osobników w liczbie niezbędnej do wykonania całej misji. Jednak z drugiej strony fakt, że daje od całkiem sporo doświadczenia sprawia, że warto się tej misji podjąć i przesunąć o kolejną pozycję w wielkim wyścigu na wszystko ze wszystkimi w grze zwanej sznurkownia ;) Czasem zdarzy się tak wielkie szczęście, że na jednym poziomie, w jednej linii stoi obok siebie aż pięć kroplaków ognistych i wtedy pięć strzałów lub dwie śnieżki zdejmują cały komplet i licznik misji skacze nie o jeden a o pięć - mała rzecz, a cieszy :P

Marcink Czwartek, 19 lutego 2015 o 17:44 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Wykonałem właśnie powyższą misję, i chciałem jedynie sprostować, że na poziomie komandosa 135 kroplak ognisty nie pada jeszcze po jednym strzale :) Ale ogólnie misja idzie gładko, trafiają się chyba tylko na ósmym poziomie ale w ilości standardowej, ani mało ani dużo, więc nie trwa to zbyt długo, jakieś kilkadziesiąt wypraw :)

Batmanek Poniedziałek, 25 stycznia 2016 o 10:55 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

W zbiornikach się Pali. Tym razem likwidujemy na zlecenie Szefa mechaników 350 kroplaków ognistych. Każdy z nich liczy sobie 550 życia a po ubiciu daje naszemu komandosowi 410 pkt doswiadczenia. Czego możemy się po nich spodziewać, oprócz zwykłych obrażeń będziemy narażeni również na podpalenia, które będą nam zabierać 7 punktów życia przez 20 ruchów. Jesli nie mamy ze sobą gasnicy, daje to łącznie -140 pkt naszego życia. Czytając poprzednie wpisy z tej misji, spodobało mi się jak pisał Marsple "...w jednej linii stoi obok siebie aż pięć kroplaków ognistych... - mała rzecz, a cieszy". Widzę, że mam podobnie. No ale jeszcze wiele rzeczy może nas w tej grze zaskoczyć lub rozsmieszyć.
Co do nagród, przyznam się, że ten zestaw impregnatów, tj. błękitny, żółty i biały nie ma u mnie jakos zastzowania. Preferuję, różowe, zielone i ewentualnie czerwone. Ale to już zaleźy od preferencji danego gracza.

Skomentuj tę misję śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2851 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony