jaclaw.info

To ja, Nawalinka - Witam na moim profilu

Userzy > Nawalinka

Jak napisać artykuł sponsorowany, który sprzedaje? Niektórym wydaje się, że z pisaniem jest podobnie jak ze śpiewaniem - ?śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej?. Rzeczywiście, to prawda, jednak co zrobić, by pisać lepiej niż gorzej i przede wszystkim, jak sprzedawać za pomocą słowa pisanego? Po pierwsze: nagłówek Ta zasada dotyczy w zasadzie wszystkich treści, zarówno publikowanych w internecie, jak i w prasie czy nawet telewizji. Jeśli chcesz, żeby Twoje artykuły sponsorowane sprzedawały, na początku musisz przede wszystkim zainteresować swojego odbiorcę, przyciągnąć jego uwagę. Aby to zrobić, nie wystarczy napisać ?Nowa fajna lodówka?. Musisz postarać się, aby Twój nagłówek spełniał co najmniej (!) jedną z 4 poniższych zasad: 1. Unikalność: idealny nagłówek powinien przekazywać wyjątkowe informacje na temat Twojego produktu lub usługi, np. ?Jedyna lodówka na rynku, która robi zakupy!?. 2. Przydatność: dobrze byłoby, abyś dzielił się ze swoimi czytelnikami praktycznymi poradami już od samego nagłówka, czyli np. ?Jak wydłużyć przydatność jedzenia za pomocą lodówki??. Niech będzie to pytanie, na które użytkownik naprawdę chciałby poznać odpowiedź! 3. Dokładność: jeśli nie udało Ci się zawrzeć w Twoim nagłówku żadnej z powyższych zasad, spróbuj uchwycić w nim bardzo konkretną informację, najlepiej podaną za pomocą cyfry, np. ?Premiera nowej lodówki już w 2016 roku?. 4. Pilność: dobrym pomysłem będzie również odniesienie się do krótkiego czasu trwania Twojej oferty lub niedługiego czasu jej nadejścia, np. ?Nowa, fajna lodówka w niższej cenie tylko do wtorku!? Im więcej powyższych zasad uda Ci się zamieścić w jednym nagłówku, tym większa szansa, że zainteresujesz użytkownika do przeczytania Twojego artykułu, a tym samym ? zakupu Twojego produktu lub usługi. Po drugie: treść W treści artykułów sponsorowanych zawsze staraj się zamieścić przydatne dla potencjalnego klienta informacje. Niech tekst będzie wyczerpujący i dokładnie opisze wszystkie informacje dotyczące reklamowanego produktu czy usługi, tak aby klient po przeczytaniu tekstu nie miał żadnych pytań ani wątpliwości dotyczących działania danego przedmiotu lub zakresu danej usługi. Po trzecie: zakup Na samym końcu artykułu powinno znajdować się atrakcyjne CTA, czyli wezwanie do akcji. Najczęściej ma ono formę tekstu, linku lub przycisku zachęcającego potencjalnego klienta do dokonania zakupu, np. ?Kup lodówkę już teraz, by otrzymać rabat 10 proc.?. Jeśli zachowasz wszystkie powyższe elementy w swoich artykułach sponsorowanych, na pewno uda Ci się zwiększyć sprzedaże. A kiedy stworzysz już idealny pod kątem marketingowym artykuł, pozostanie tylko znalezienie idealnego miejsca na jego publikację ? w czym pomoże Ci system VortalCloud.

Aktywność na sznurkownia.info

Z nami od: 10 sierpnia 2016, czyli już 1161 dni.
Ostatnie logowanie: 12 sierpnia 2016, czyli 1159 dni temu, o godzinie 11:35.

Na koncie mam 7 xGroszak oraz 1 xPixel

Napisanych komentarzy: 1, w tym:
Komentarze porad i artykułów: 1

Łączna ilość zarobionych groszakó w sumie: 7 xGroszak

Moje ostatnie komentarze

Artykuł: Jak zacząć grę w komandosa?
Środa, 10 sierpnia 2016r. o godzinie 12:00
O kurde te liczby wyglądają imponująco. Trzeba się wziąć do pracy. całość
Ten profil odwiedzono już 724 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 4 dni temu o 04:06

Komentarze

Zostaw swój ślad na profilu tego Usera.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2851 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony