jaclaw.info

Archiwum newsów

Poniżej znajdziesz newsy, które publikowaliśmy od początku istnienia strony.

Nowy rok, nowa sznurkownia!
9

Dodano: 12 stycznia 2018r.

Sznurkownia.info po dłuższej przerwie wraca do aktywności! Fanpage gry komandos nie jest już rozwijany ponieważ sama gra nie działa. W to miejsce (a właściwie obok, ponieważ ze strony nic nie zniknie) powstaje katalog stron. Kto jeszcze pamięta..

Co robią komandosi na emeryturze?
17

Dodano: 17 kwietnia 2017r.

Na sznurkowni w grze komandos była jedna emerytowana postać - Spamer. Teraz, gdy katalog jak i gra nie działa już dobre pół roku, komandosi i bywalcy sznurkowni zapewne mają wiecej czasu wolnego do zagospodarowania. Czy grają w inne gry? A może od..

Dłuższa przerwa w działaniu sznurkowni
32

Dodano: 5 września 2016r.

Od dłuższego czasu strona sznurkowni niepokojąco nie wczytuje się. Początkowo wyglądać to mogło na awarię serwera - jakie już w przeszłości występowały - jednak wygląda na to, że nie jest to typowa, krótka przerwa w działaniu portalu. ..

Zdobądź challenge w PixelWars!
25

Dodano: 20 stycznia 2016r.

Gra PixelWars od tygodnia jest już aktywna. Przez ten czas wykupione zostało już ponad 700 Pixseli! Aby nieco urozmaicić grę, wprowadzamy do niej challenge. Są to wyzwania do osiągnięcia. Coś podobnego, jak trofea w komandosie z tą różnicą, że za..

Graj w PixelWars - wygrywaj nagrody!
28

Dodano: 12 stycznia 2016r.

Nowość na sznurkownia.info - Gra PixelWars! To coś więcej niż konkurs i coś więcej niż zwykła gra. To gra, w której możesz wygrać dużo wartościowych nagród. Na czym polega? Co można wygrać? Kto w nią może grać? Odpowiedzi na te pytania..

Mniejsze i większe zmiany oraz nowości
26

Dodano: 26 maja 2015r.

Od ostatniego newsa upłynęło już ponad 2 miesiące, przez ten czas w grze nie wydarzyło się chyba nic wielkiego, jednak przez ten czas sznurkownia.info zyskała kilka małych finkcjonalności i przeszła niewielką przebudowę. Co się zmieniło? ..

Buduj budynki, komentuj obrazkowo!
5

Dodano: 19 marca 2015r.

W grze możemy budować od jakiegoś czasu nowe budynki! Są to fabryki izotopów. Jak sama nazwa wskazuje, produkują różne izotopy - dokładnie 6 rodzajów. Wymagania, nie są małe, a z każdym wybudowanym poziomem rosną bardzo szybko. Nie wiadomo do..

Warto mieć własny profil na sznurkownia.info

Dodano: 9 lutego 2015r.

Od jakiegoś czasu możliwe jest założenie konta na sznurkownia.info. Pozwala zbierać groszaki i udzielać się w komentarzach pod przedmiotami, wrogami, przepisami, misjami itp. Jest jeszcze jedna zaleta posiadanego konta na tym portalu - można mieć..

Groszaki już w obrocie!
12

Dodano: 19 stycznia 2015r.

Z dumą informujemy, że Sznurkownia.info wprowadziłą w porozumieniu z Adminem swoją walutę, którą można już zdobywać i śmiało transferować do gry. Jest to Groszak, jedyna jego mennica znajduje się właśnie na stronie, na której teraz jesteś...

Zarejestruj się już dziś!
6

Dodano: 23 maja 2014r.

Właśnie powstała możliwość zakładania kont userów na Sznurkownia.info. Niesie to za sobą wiele korzyści i daje ogromne możliwości rozwoju portalu. Nowa waluta Wspólnie z Adminem Sznurkowni ustaliliśmy, że Sznurkownia.info będzie emitowała..

Zdobywaj trofea, zarabiaj sznureczki!

Dodano: 17 grudnia 2013r.

Sznurkownia.info za około tydzień obchodzić będzie 2gie urodziny. Kto by przypuszczał, że strona rozrośnie się na tyle. Miło prowadzić stronę wiedząc, że jest ona przydatna. Złożyło się ciekawie, bo ostatnio gra zyskała kolejny bardzo fajny..

Jesienne zmiany
1

Dodano: 20 listopada 2013r.

Komandos nie zapada w zimowy sen i jesienią jest również aktywny. Widać to chociażby na polance czy na chacie. Podobnie jest ze zmianami na sznurkownia.info, co prawda z lekkim poślizgiem ale są wprowadzane sukcesywnie. I tak oto lista zmian, które..

Okulary i radar na naloty

Dodano: 27 lipca 2013r.

Uwaga Komandosi, już od jakiegoś czasu można ubierać okulary ochronne. Część z nich jest defensywna i chroni nas przed odłamkami ltającymi w powietrzu podczas walki, a cześć wspomaga nas w ataku. Wszytkie okulary znajdziecie w nowej kategorii..

Dokładna analiza Sznurkowni
19

Dodano: 25 maja 2013r.

Sznurkownia istnieje już długo, sama Sznurkownia.info ma już ponad 500dni, a Sznurkownia.pl jest duuużo starsza. Admin w pojedynkę rozwija ją od początku dokładając coraz to ciekawsze rozwiązania. Chat powstał ponad 2 lata temu i do dziś jest..

Profesje, mapa i sznurków zarabianie
3

Dodano: 28 marca 2013r.

Brakowało działu opisującego profesje dostępne w grze dla komandosów. Do dziś! Podział profesji jest standardowy na głowne oraz poboczne. Każda profesja opisana została w miarę szczegółowo, jednak gdyby jakieś informacje przydało się jeszcze..

Skrzynie pełne skarbów
1

Dodano: 18 marca 2013r.

Sznurkownia zyskała mnóstwo nowych lokalizacji. W każdym z budynków oprócz schodzenia jak dotychczas do określonego poziomu i z powrotem, komandosi mogą poruszać się również na boki. Każdy poziom zyskał bowiem sieć korytarzy bocznych. Wszędzie..

Noworoczne nowości
2

Dodano: 5 stycznia 2013r.

Na początek wszystkim Komandosom - wysokiego poziomu oraz plecaka wypchanego surowcami po brzegi w nowym roku! Z bieżących nowości również sporo nowego pojawiło się w grze. No to po kolei. Rzeka Jeżeli narzekasz na brak wody wybuduj sobie..

Czekoladowe mikołaje i złoża ropy...

Dodano: 14 grudnia 2012r.

Mikołajki mamy już za sobą, a niebawem święta. W Komandosie również świąteczny akcent. Pojawiły się mikołaje czekoladowe - są produkowane chyba z bardzo dobrej jakościowo czekolady, ponieważ dodają aż 9 punktów ataku bronią. Wyglądają one..

Praca dla Jubilerów i Jaśki...

Dodano: 4 grudnia 2012r.

Na początku serdeczne podziękowania dla Waldipa - obecnie pierwszego Jubilera na Sznurkowni. Przesłał sporo informacji o nowych przepisach dla Jubilerów. Miejmy nadzieję, że różnorodność prac przyczyni się do większej liczby komandosów z tą..

Dziękujemy Konfilce i zaglądamy do studni

Dodano: 16 listopada 2012r.

Na samym początku chciałem podziękować Konfilce za przesłanie informcji o misjch (aż ok 20 szt.!). Jako aktualnie najsilniejsza Komandoska przeszła niemal wszystkie misje i podzieliła się nimi. Na stronie więc znalazły się już wszystkie misje..

Teleport, poeta, zatrucia i komentarze
5

Dodano: 4 listopada 2012r.

Na stronie nieustannie przybywa nowych itemów oraz misji. Jeżeli chodzi o przedmioty, to pewnie na szczególną uwagę zasługiwać będzie teleporter. Wykomuje go mechanik i jest to przedmiot, który obecnie wymaga najwięcej składników. Teleporter oraz..

Początki górnictwa i rozwój gry

Dodano: 27 sierpnia 2012r.

W komandosie powstała nowa profesja główna - górnictwo. Co ważne, można już od niedawna posiadać 2 główne profesje. Wraz z wprowadzeniem nowej profesji powstało bardzo dużo nowych przedmiotów oraz przepisów. Przykładem mogą być kilofy,..

Komandos wyrusza na misje

Dodano: 17 lipca 2012r.

Tak, komandos od niedawna wykonuje tajne misje, które to polegają na pokonywaniu wrógów, a także dostarczaniu zleceniodawcom różnych przedmiotwó w róznych ilościach. Misje zlecają postacie nowo wprowadzone do gry. W każdym zadaniu, w zamian za..

Pojawiły się sakiewki

Dodano: 31 maja 2012r.

Pojawiły się sakiewki, do których można wkładać przedmioty tak jak do plecaka. Najmniejsza sakiewka ma 1 miejsce, a największa 6. Co więcej można wyposażyć aż 3 sakiewki. Wykonuje je krawiec. W wyniku tych zmian, dział "plecaki" zmienił się na..

Encyklopedia itemów i kilka nowości

Dodano: 20 maja 2012r.

Powstała encyklopedia itemów! Zawiera wszystkie lub niemal wszystkie itemy, włącznie z przepisami. Każdy item po najechaniu myszką pokazuje parametry dokładnie w taki sposób jak w oryginale - w grze. Przepisy zawierają również wszystkie informacje..

Dział katalog gotowy!

Dodano: 7 stycznia 2012r.

Właśnie dokończony została pierwsza część strony poświęcona katalogowi. Wszystkie podstrony już tam działają i są zapełnione informacjami. Uzupełnienia wymaga jedynie lista budynków, bo zgromadzenie danych nt. każdego poziomu nie jest takie..

No to startujemy!

Dodano: 25 grudnia 2011r.

Z dniem dzisiejszym oficjlnie startuje fanklub oraz strona informacyjna o sznurkowni. Nie wszystkie działy są uzupełnione, jednak na stronie znajduje się już trochę informacji o budynkach i wrogach w komandosie, więc ruszamy. Jeżeli znalazłeś jakiś..

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2850 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony