jaclaw.info

Zdobywanie sznurków

Artykuły > Zdobywanie sznurków

Zdobywać sznurki i inne surowce można na wiele sposobów

Za pomocą budynków

Każdy Użytkownik dodając stronę do katalogu oraz przypisując ją do swojego konta zyskuje niepowtarzalną możliwość budowania różnorakich budynków, na coraz to większych poziomach, co przekłada się na ilość dostarczanych surowców. Kopalnie sznureczków dostarczają Ci głównej ?waluty? Sznurkowni, zaś pozostałe budynki dają inne, różnorakie surowce. Można je sprzedawać i tym samym zyskiwać sznureczki lub zainwestować w kolejne budynki, dające jeszcze więcej sznureczków i surowców i tak koło się zamyka. Wszystko zależy od nas co wybierzemy :)

Możliwości rozbudowy są ogromne. Budynki stawia się na malowniczej mapie, która zupełnie pusta i niezagospodarowana wygląda właśnie tak i zachęca do działania:

a tak całkiem dobrze rozbudowana:

Umieszczając bannery

Jeżeli umieścisz bannery lub/i linki promujące sznurkownię na swojej stronie, dostaniesz codziennie określoną ilość sznureczków. Rodzaj banneru, jaki wybierzemy zależy od tego, który z nich nam się podoba lub który bardziej się opłaca przez wzgląd na ilość dawanych sznureczków na dzień. Wielu użytkowników Sznurkowni decyduje się też na zamieszczenie wszystkich bannerów, co by skumulować ilość sznureczków. Wybór należy do nas!

+6 sznureczków dziennie Sznurkownia - katalog www, sznurków i linków dla pająków i pingwinków
+4 sznureczków dziennie Sznurkownia - katalog www, sznurków i linków dla pająków i pingwinków
+2 sznureczków dziennie Darmowy katalog stron

Kablując

Wbrew temu, jak nieładnie i mało zachęcająco może wyglądać ten rodzaj zdobywania sznureczków wcale nie jest on tak niekoleżeński. Tym sposobem sznureczki możesz zdobyć zgłaszając strony, które po prostu nie działają lub nie spełniają wymogów z regulaminu. Tym sposobem można również wyświadczyć przysługę właścicielowi strony, dając mu do zrozumienia, by sprawdził swoją stronę.
?Zakablować? można wchodząc na podstroję www.sznurkownia.pl/kabel.html.
Warto więc czasami przeglądając katalog, zwrócić uwagę, czy strony, na które trafisz, działają prawidłowo, w przeciwnym wypadku już wiesz co robić.
Swoją drogą Pan Admin uważa, że jak zgłosisz niedziałającą stronę, to wyglądasz jak ten gość po prawej (ale to już jest humor Pana Admina) ;)


Sznureczkiem klikowym

Codziennie każdy, niezależnie od tego, czy posiada konto na Sznurkowni, czy nie, może oddać jeden i tylko jeden głos na zupełnie dowolną stronę w katalogu, wliczając w to swoją własną. Możesz więc przyznać swojej stronie każdego dnia jeden głos, który przełoży się tym samym na jeden sznureczek, do Twojego ?skarbca? sznureczków. Można to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że wejdziesz w link "Głosuj na tę stronę !!!" znajdujący się przy każdym wpisie. Dalsze czynności, jakie należy wykonać są naprawdę bardzo proste i zajmują zadziwiająco mało czasu. A jak wiadomo nie od dziś wiadomo, że "grosz do grosza", w tym przypadku "sznurek do sznurka" i nasza kolekcja tegoż surowca się powiększy.


Sznureczkiem opiniowym

Pisząc opinie na temat innych stron Twoja strona zyska do trzydziestu sznureczków za jedną opinię. Ale nie ma tak łatwo. Nie wystarczy napisać pierwszej lepszej opinii by zyskać nawet dwadzieścia sznureczków. Do tego potrzeba odrobiny zaangażowania, by pisany przez nas tekst był na temat i przede wszystkim był odpowiedniej długości. Warto więc naprawdę się postarać i napisać dłuższą i ciekawszą recenzję strony. Zaletą tego rodzaju zdobywania sznureczków jest brak dziennego limitu odnośnie napisanych opinii. Robi się to wchodząc w link "Głosuj na tę stronę !!!" znajdujący się przy każdym wpisie. Można wydać tyle recenzji na ile wystarczy nam sił i czasu, by tylko wzbogacić nasz skarbiec o trzydzieści sznureczków za każdą ciekawą opinię.


Sznureczkiem czasowym

Sznureczek czasowy, jak sama nazwa może na zasugerować ma pewien limit. Można przyznawać go raz na trzydzieści minut w obrębie danej strony. Co trzydzieści minut możesz więc zdobyć dodatkowy sznureczek dla swojej strony. Można głosować też na strony swoich znajomych, którzy odwdzięczą się kiedy indziej tym samym. Również robi się to wchodząc w link "Głosuj na tę stronę !!!" znajdujący się przy każdym wpisie.


Chatując

O tym więcej w dziale poświęconym chatowi.

Grając w komandosa!

...ale Komandos zasługuje na odrębny dział.Ten artykuł czytano już 2135 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce dzisiaj o 00:03

Komentarze

Banitka Niedziela, 24 stycznia 2016 o 18:26 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Zdobywam sznurki za pomocą posiadanych budynków, za banery, dostaję sznureczki opiniowe, czasowe i czasem klikowe lecz rzadko, jeszcze nigdy nikogo nie zakablowałam, trochę sznurków mam dzięki rozmowie na chacie no i oczywiście dzięki grze w komandosa w której ilość zdobytych sznurków jest zależna od mojego czasu wolnego przeznaczonego na tę grę :-)

Banitka Niedziela, 7 lutego 2016 o 15:37 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Pierwszego dnia gry Banitą zdobyłam niezliczoną ilość sznurków a dzięki temu i złotych za pomocą zrywek owoców z krzaczków jagód i pomarańczy na cyklicznie nawadniające się strony innych graczy w zakładce Wydarzenie, ten dzień na długo wrył się w moją pamięć, będę go wspominać jako wielki sukces żółtodzioba :-D

Dawidson Środa, 10 lutego 2016 o 14:38 Z nami od: 22 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 98

Kiedyś zrobiłem bota do zrywania pomarańczy :P co prawda pół automatyczny ale zawsze coś

Piernik Środa, 10 lutego 2016 o 14:39 Z nami od: 08 października 2015, dodanych komentarzy: 7

Taki półautomatyczny, że w dwójkę musieliśmy go obsługiwać :D

Banitka Sobota, 20 lutego 2016 o 11:30 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

To imponujące :-)
Ja się nie znam na tej technice, wynalazłam swoją własną, realną, żywą, czyli monotonne, cykliczne, niczym nie zmącone klikanie moje ;-)
Naprawdę, można się " wyłączyć " i zachowywać jak robot, mówię Wam :-D

Skomentuj ten artykuł śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2850 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony