jaclaw.info

Oregano - szczegóły

Encyklopedia itemów > Surowiec naturalny > Oregano

OreganoOregano


Jak zdobyć:

Ten przedmiot jest składnikiem w przepisach:

Zbieraj ten przedmiot, jest potrzebny do misji:

Opis tej gry odwiedzono 995 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce wczoraj o 01:20

Komentarze

Banitka Piątek, 12 czerwca 2015 o 20:36 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Własnie na zbieraniu oregano zamierzam dobić do 18 poziomu profesji, ten sposób będzie najszybszy :-)
Trochę mi się dłuży to zbieranie, mało roślinek w magazynach desek, szkoda że nie są te magazyny tak rozbudowane ilościach korytarzy tak jak kopalnie :-)
Ale no co, nie można mieć wszystkiego położonego na tacy ... jakiś wysiłek trzeba ponieść, wypracować sobie cierpliwość, jest okey skoro magazyny desek jeszcze mi się nie znudziły ;-)

Dawidson Piątek, 12 czerwca 2015 o 22:20 Z nami od: 22 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 98

Leży obecnie dużo fantów niepodniesionych w tych magazynach jak to drzewiej bywało?

Banitka Poniedziałek, 18 stycznia 2016 o 19:10 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Teraz gdy już mam 25 poziom biologii a kroi mi się następny już niedługo to inaczej patrzę na to monotonne zbieranie ziółek, właściwie już nawet na to nie patrzę, przyzwyczaiłam się już do tego i tak mi to już weszło " w krew " że klikam w krzaczki nawet wtedy gdy jestem Grzdylem, Bonanzą, Szczelcem ... wszystko jedno, ach te nawyki, dziwne ;-)

Batmanek Poniedziałek, 18 stycznia 2016 o 19:26 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Pamiętam, że z Biologią szliśmy podobnie, ja również chciałem dojść w końcu do możliwości zbierania bluszczu i móc tworzyć sobie najlepsze eliksiry. W tej chwili już nie jest ważne, który poziom, tylko możliwość zbierania wszystkich gatunków roślin. Ja akurat zmieniłem sobie profesję, bo wcześniej byłem chemikiem. Uznałem jednak, że najlepiej będzie być biologiem i górnikiem. W ten sposób biegając po fabrykach na pustyni, mogę zbierać i bluszcz i złoto :) A z tym klikaniem różnymi graczami nie do końca rozumiem. Jakoś nie wydaje mi się, że Jesteś z Szczelcem :) Chyba, że Wasza paczka się wymienia i możecie grać na przemian swoimi komandosami.

Banitka Sobota, 30 stycznia 2016 o 17:42 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

:-D
Chodzi o to, że mi tak w nawyk weszło klikanie w krzaczek, że jak działam Banitą to też klikam w krzaczek z przyzwyczajenia a Banita przecież nie jest biologiem wiec można sobie wyobrazić jaki komunikat mi wyskakuje po pacnięciu w zioło, w Szczelcu bywało tak samo, Bonanzą też, a gdy pomagałam Banicie w zbieraniu rudy gdy ja miałam wolne a on był wtedy w pracy to przyzwyczajałam się do kopania w kamień z rudą i potem gdy chodziłam Banitką klikałam już we wszystko z przyzwyczajenia, wiesz zapominałam się i władał mną nawyk ;-):-D

Batmanek Sobota, 30 stycznia 2016 o 23:24 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Ech, ja to bym się w tym wszystkim pogubił. Wolę biegać jednym komandosem. Mam oczywiście dwóch komandosów pomocników, ale służą tylko do produkcji, wytwarzania przedmiotów. Dobili odpowiedniego poziomu i teraz pracują na polance. Tym sposobem mam wszystkie dostępne profesje w ręku. Dlatego nie mam problemu w klikanie wszystkiego co widzę. Od czasu do czasu człowiek się pomyli ale to zazwyczaj efekt zmęczenia albo za szybkiego klikania.

Pani Filozof Poniedziałek, 13 czerwca 2016 o 19:31 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Mam ogromne zapotrzebowanie na roślinki od oregano w górę, a są one prawie niedostępne w antykwariacie. Kiedyś częściej były oferty z roślinkami, wyliczone akurat do ukończenia misji u biologia - dzisiaj znajdziemy w antykwariacie tylko pokrzywę (i to głównie ode mnie) lub wywary. Smucę się bardzo, że nie można mieć wszystkich profesji, bo przy byciu górnikiem, idealnie byłoby być biologiem, ale jestem górnikiem i farmaceutą. Zastanawiam się, jak to jest chodzić kilkoma Komandosami i jednym zbierać rudę, drugim - roślinki. Chyba dostałabym oczopląsu!

Skomentuj ten item śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2851 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony