jaclaw.info

Wywar z bluszczu - szczegóły

Encyklopedia itemów > Surowiec naturalny > Wywar z bluszczu

Wywar z bluszczuWywar z bluszczu

Jak zdobyć:

Ten przedmiot jest składnikiem w przepisach:

Opis tej gry odwiedzono 913 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 7 dni temu o 00:58

Komentarze

Batmanek Piątek, 29 stycznia 2016 o 18:09 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Od niedawna mój ulubiony wywar :) Ulubiony, bo jako biolog doszedłem do 24 poziomu, gdzie hasając po fabrkach ogników mogę swobodnie zbierać bluszcz, z którego się taki wywar przygotowuje. Przyjemne z pożytecznym. Ile ja się naczekałem żeby móc swobodnie wykorzystywać bluszcz. Wcześniej kupiłem chyba raz w antykwariacie, ale cena jest wysoka za bluszcz. Dzięki temu wywarowi mogę sobie przygotowywać napój w który się zaopatrzam zawsze gdy jest nalot. 600 ml napoju orzeźwiającego to napój uzupełniający życie i energię jednocześnie o 720 pkt. Taki wywar przygotowuje się bardzo szybko, aby otrzymać 5 flaszek wywaru trzeba tylko 1 bluszcz, woda, 5 flaszek i 10 ogników. Taki bluszcz jest bardzo wydajny.

Banitka Sobota, 30 stycznia 2016 o 18:27 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Zgadzam się, to znamienity sukces dla Biologa mieć już tę możliwość zbierania bluszczu, zanim ja ją zdobyłam to pamiętam jaka byłam rozdarta pomiędzy magazynami desek a fabrykami ogników, Szczelec chciał kamienie, ja chciałam zrobić poziom, gdy Banita zaklinał by zbierać saletrę bo potrzebował dużo prochu i tak na okrętkę, dzieliłam swój cenny czas na te wszystkie obowiązki jak najlepiej umiałam, nie było lekko było wręcz hardrockowo :-)
Gdy zdobylam wreszcie tę zdolność mogłam więcej czasu biegać po żarowni a w czasie opróżniania plecaka przy powrocie do bazy mogłam oblecieć parę kopalń w poszukiwaniu saletry :-)
Wywaru z bluszczu na razie wyprodukowałam 3480 butelek, nie jest to zawrotna suma, ale teraz przynajmniej nie jestem już taka bezsilna i nikt mnie pogania jeśli chodzi o zrywanie ziół ;-)

Skomentuj ten item śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2852 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony