jaclaw.info

Ziemniak - szczegóły

Encyklopedia itemów > Jedzenie > Ziemniak

ZiemniakZiemniak


Parametry podstawowe:

  • Moc: 5

Aktywuje liczniki:

  • 10
    Nie możesz więcej jeść - Najedzony na czas 10

Jak zdobyć:

  • Wypada z wszystkich odmian wrogów

Częstość wypadania:
Bardzo często

Ten przedmiot jest składnikiem w przepisach:

Przedmiot Ziemniak przyda się też do zgarnięcia trofeów:

  • Zjadam to: Ziemniak (75 szt.)

Zobacz ten przedmiot na wiki.sznurkownia.pl

Opis tej gry odwiedzono 1369 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 7 dni temu o 06:33

Komentarze

Marcink Piątek, 6 lutego 2015 o 09:43 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Ziemniaki po początkowym okresie gry zacząłem ignorować, ale później zauważyłem, że są one ważnym składnikiem w wielu różnych przepisach, w dużych ilościach. Osobiście używam ich obecnie tylko do zupy ziemniaczanej, ale jak widzę farmaceuta ma z nich pożytek przy znacznie większej ilości wytworów.

Pani Filozof Niedziela, 29 marca 2015 o 17:27 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

To chyba najcenniejszy przedmiot w Komandosie. Nawet jeśli ktoś nie korzysta z ziemniaków, to może sobie na nich dobrze zarobić, wystawiając to cenne warzywo w antykwariacie, ku uciesze innych Komandosów.
Zauważyłam, że nie wszyscy zbierają ziemianki, czym wpędzają mnie w zakłopotanie. Z jednej strony nie pojmuję, jak można nie zbierać ziemniaków? Jeśli ktoś nie umie robić mikstur, to może poprosić farmaceutę; jeśli jednak upiera się i nie chce grać z napojami, to zawsze może wystawić je na sprzedaż i dobrze sobie na tym zarobić. Ostatnio wypada jakby mniej ziemniaków, co przekłada się na ceny: 1 ziemniak to co najmniej 3 sznurki. Z drugiej strony nigdy nie wiem, czy wolno podnieść ziemianki, które ktoś zostawił na planszy. Zawsze zastanawiam się, czy taki Komandos zaraz nie wróci po swoje surowce... I wracam taka skołowana na polankę, wypatrując ziemniaczanych ofert.

Marcink Poniedziałek, 30 marca 2015 o 10:23 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Dla mnie zasada prosta - leży to biorę. Sam zostawiam ziemniaki jeżeli idę z jakimś konkretnym celem i nie mam czasu na zbieranie. Praktycznie nigdy nie zbieram, jeżeli nie leży przynajmniej kilka sztuk na planszy, na pojedyńcze sztuki szkoda mi czasu. Często idę kilka razy w to samo miejsce co jakiś czas i dopiero potem zbieram hurtem (jeżeli jeszcze leżą).

Husky10 Piątek, 18 września 2015 o 14:18 Z nami od: 04 marca 2015, dodanych komentarzy: 22

Ziemniak jako zdobycz do zjedzenia lub przerobienia ma dość szerokie zastosowanie w różnego rodzaju przepisach kulinarnych na sznurkowni. Jednak nie ma chyba najbardziej znanego przetworu ziemniaka czyli frytki. Być może admin rozważyłby możliwość wprowadzenia nowego przepisu na tworzenie frytek, których jednak dość sporo pochłaniamy w realu :-)

Banitka Sobota, 30 stycznia 2016 o 19:05 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

274434 to jest liczba zdobytych ziemniaków na wrogach, do miliona jeszcze mi bardzo daleko .
Zupek ziemniaczanych stworzyłam tylko 55 miseczek co kiedyś tam komuś były potrzebne, najczęściej wysyłam ziemniaki farmaceucie on ich potrzebuje przeogromne ilości i nigdy nie mogę zrobić porządnych zapasów .
Ja zbieram wszystko, także nieraz też zastanawia mnie fakt, że ktoś właśnie szedł przede mną i nie podnosił ziemniaków, ale zaskoczenie mija po chwili i zastępuje je radość bo więcej dla mnie, a co tam, każdy ma prawo grać jak chce, a jeśli z tak łatwym pożytkiem dla mnie to mnie zadowala ;-)

Skomentuj ten item śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony