jaclaw.info

Zupa grzybowa - szczegóły

Encyklopedia itemów > Jedzenie > Zupa grzybowa

Zupa grzybowaZupa grzybowa


Parametry podstawowe:

  • Moc: 140

Aktywuje liczniki:

  • 10
    Nie możesz więcej jeść - Najedzony na czas 10

Jak zdobyć:

Ten przedmiot nie jest składnikiem w żadnym przepisie.

Przedmiot Zupa grzybowa przyda się też do zgarnięcia trofeów:

  • Zjadam to: Zupa grzybowa (125 szt.)

Opis tej gry odwiedzono 1080 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 19:50

Komentarze

Pani Filozof Poniedziałek, 26 stycznia 2015 o 16:53 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Zupy grzybowej najadłam się w Komandosie tyle, że kiedy robię ją, bo nie mam, czego zrobić z grzybami, to śmieję się, że jestem jedną wielką toksyną przez te grzyby! Tak czy inaczej, przepis jest prosty - zupa wydajna. Nieźle!

Marcink Piątek, 6 lutego 2015 o 09:47 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Zupa grzybowa to moja ulubiona potrawa w komandosie. Do przygotowania nie potrzeba wody :) co jest dla mnie dużym plusem, bo ta jest bardziej przydatna w wielu innych przepisach. Jedynym problemem z jej przyrządzaniem jest duży prawdziwek, którego znacznie trudniej upolować niż średniego i małego.

Depsol Piątek, 6 lutego 2015 o 12:08 Z nami od: 19 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 7

tak jak napisali wyżej zupa to jedna z najlepszych potraw w komandosie. Prosta w produkcji z jednym minusem tak jak napisał Marciknk - duży prawdziwek ;)
Na ścieżkach w lesie nie wypadają zbyt często, najwięcej jest ich na nalotach jednak i tak dużo mniej od małych i średnich. Pewnie w domku każdego komandosa jest podobnie bardzo dużo małych prawdziwków, dużo średnich i mało dużych ;)
Co ie zmienia faktu że zupa grzybowa jest smaczna i pożywna dla komandosa ;)

Batmanek Piątek, 29 stycznia 2016 o 18:13 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Prosta w przygotowaniu zupa i tak jak wspomnieli poprzednicy nie trzeba wody. Aż dziw bierze. I faktycznie problemem będą tu duże prawdziwki, które jak już wypadają to pojedynczo. Zupa byłaby jeszcze prostsza do wykonania, gdyby wcześniej nie trzeba jeszcze było przygotowywać pieczone pół steku. Po nalotach mam sporo grzybów, suszą się w magazynach, ale duże prawdziwki stanowią chyba 1/3 wszystkich małych prawdziwków. Może kiedyś, gdy będę dłuższy czas leżakował, odpoczywał na polance, mając przerwę w bieganiu po różnych lokalizacjach, będę się logował od czasu do czasu, żeby podejść do ogniska i przygotować trochę pożywnej zupy. Mamy w grze zupę grzybową, ziemniaczaną i pieczarkową. Admin zatrzymał się na trzech, trochę dziwne, że nie pomyślał jeszcze o kapuśniaku albo o zupie grochowej. Komandos bez grochówki :)

Opaski Piątek, 29 stycznia 2016 o 20:29 Z nami od: 18 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 41

Zupa grzybowa wyśmienita. Zwłaszcza w wykonaniu Depsola. ;) Swego czasu trochę ich nabyłem. Później jakoś mi się przejadła i przeszedłem na dietę bardziej monotonną, czyli pieczone steki. Może nie dają takiego efektu, ale spokojnie każdy sobie je przyrządzi. Deficyt w grze dużych prawdziwków ogranicza bardzo opłacalność produkowania tej potrawy. Dla mnie swoistym uzasadnieniem jej zjadania było też wyzwanie celem zdobycia trofeum. Ale 125 szt. okazało się bardzo łatwe do przełknięcia.
Szczerze polecam ją szczególnie początkującym komandosom.
No i fakt, szkoda, że pośród przepisów kulinarnych mamy taki mały zasób zup. A gdzie rosół, pomidorowa, barszcz? Nie wspominając już o podstawowym repertuarze każdej kuchni polowej, zwłaszcza wojskowej, czyli grochówce.

Pani Filozof Piątek, 17 czerwca 2016 o 17:57 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Dawniej wcinałam w Komandosie więcej zupy grzybowej. Poza grą jest to jedna z moich ulubionych zup (obok buraczkowej i ogórkowej), dlatego robię ją często na zmianę z pieczarkową. W Komandosie zupę grzybową ugotowałam już 1773 razy i chyba zaraz znów pobiegnę jej nagotować. Do jej przygotowania potrzebujemy nie tylko po jednym z każdego rodzaju grzybka, ale też pół pieczonego steku. Do tej pory zdobyłam na wrogu: 38565 małych prawdziwków, 29003 średnich prawdziwków oraz 7585 dużych prawdziwków. Jak widać produkty na tę zupę nie są trudno dostępne, lecz trzeba mieć cierpliwość i chęć (oraz miejsce w plecaku) schylać się po nie za każdym razem, kiedy wypadną.
Zgadzam się z Opaskim - w Komandosie brakuje grochówki! Delikatna pieczarkowa jakoś nie pasuje mi do wojaków.

Skomentuj ten item śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2827 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony